eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania: gdzie zamieszkasz od ręki?

Nowe mieszkania: gdzie zamieszkasz od ręki?

2015-11-19 11:33

Nowe mieszkania: gdzie zamieszkasz od ręki?

Neocity Intenso © fot. mat. prasowe

W jakich inwestycjach kupimy mieszkanie, do którego od razu odbierzemy klucze? Czy ostatnie lokale w ukończonych osiedlach sprzedawane są w promocyjnych cenach? Ofertę gotowych mieszkań deweloperskich prezentuje portal nieruchomości dompress.pl

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


Większość naszych projektów to duże inwestycje, realizowane etapami, w których na bieżąco uzupełniamy ofertę. Ostatnie mieszkania można znaleźć w takich inwestycjach jak Dolina Piastów we Wrocławiu, Osiedle Poborzańska i Promenady w Warszawie, Osiedle Pustynna 43 i Dębowa Ostoja w Łodzi. Większość z tych projektów jest jeszcze w trakcie budowy, stąd nie widzimy potrzeby do prowadzenia szczególnych działań marketingowych. To projekty dobrze przygotowane, oferujące mieszkania o przemyślanych układach, w atrakcyjnych cenach.

Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży w Lokum Deweloper


Finalną ofertę mamy aktualnie w osiedlu Lokum Viva na Starym Mieście we Wrocławiu. W sprzedaży zostało kilka trzypokojowych mieszkań o metrażach od 48 do 71 m kw. Wśród wolnych mieszkań dostępne jest jedno wykonane w programie Lokum pod klucz – gotowe do wprowadzenia. Nie stosujemy okresowych upustów czy rabatów, nasza przewidywalność w tym zakresie daje klientom pewność podejmowanych przez nich decyzji. Zainteresowanie ostatnimi mieszkaniami jest wciąż duże. Ceny dostępnych jeszcze lokali w osiedlu Lokum Viva mieszczą się w przedziale od 5999 zł/m kw. do 7219 zł/m kw.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J. W. Construction Holding S.A.


Wprowadziliśmy promocje cenowe na ostatnie gotowe mieszkania, które mamy jeszcze w sprzedaży w warszawskich osiedlach Zielona Dolina i Villa Campina. Lokale w tych projektach oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach - od 4900 zł za m kw. Promocją objęta jest pula mieszkań o zróżnicowanym metrażu, by każdy znalazł coś dla siebie. Zakup ostatnich gotowych lokali niesie ze sobą wiele korzyści, niższa cena transakcyjna wpływa na obniżenie wysokości zaciąganego kredytu, a tym samym raty spłaty.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


W tej chwili kończymy nasze inwestycje w Warszawie przy Staffa i Księżycowej. Oferta w tych projektach wyczerpuje się. Ostatnie mieszkanie dostępne jest jeszcze w inwestycji Słodowiec Park. W większości naszych inwestycji udaje się sprzedać wszystkie mieszkania bez uciekania się do dodatkowych zachęt cenowych. Staramy się po prostu oferować produkt w rozsądnej cenie od momentu wprowadzenia mieszkań do sprzedaży.

Marta Ulbrych, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Neocity Polska


W zakończonej inwestycji Neosky na warszawskich Bielanach kilka ostatnich mieszkań trzypokojowych oferujemy z rabatami w wysokości do 52 000 zł. Mieszkanie o powierzchni. 51 m kw. jest na przykład w sprzedaży w cenie 6 635 zł/m kw.

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży Polnord


W tej chwili ostatnie kilka mieszkań czeka na szczęśliwych właścicieli w pierwszych dwóch etapach projektu 2 Potoki w Gdańsku, a także w łódzkim City Parku. W trójmiejskim projekcie dwupokojowe, 50-metrowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem można nabyć za 196 tys. zł. Podobnie w Łodzi, gdzie w tej samej cenie dostępne są ostatnie lokale dwupokojowe z aneksem kuchennym w samym centrum miasta.

fot. mat. prasowe

Neocity Intenso

Mieszkania wybudowane w ramach Intenso mają podwyższony standard wykonania.


Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service


Ostatnie wolne mieszkania dostępne są jeszcze w inwestycjach Weżyka i Borkowska w Krakowie. To przede wszystkim mieszkania dwupokojowe o metrażach około 45-50 m kw. Przy obecnym poziomie zainteresowania naszą ofertą nie planujemy dodatkowych bonusów. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkań w naszych projektach mamy atrakcyjne promocje w programie Kompas Korzyści, które mogą samodzielnie wybrać.

 

1 2 3

następna

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • BatumiEn / 2018-08-09 07:57:01

    Nowych i dostępnych od ręki mieszkań najlepiej szukać sprawdzając strony różnych inwestycji. My w ten sposób znaleźliśmy mieszkanie na Mokotowie, przy Woronicza. Szukaliśmy lokalu z rynku pierwotnego, ale większość była w budowie w tamtym czasie. Z tym się nam udało, bo znajomy wysłał nam adres przyworonicza .com i mogliśmy sami z domu sprawdzić, jakie mieszkania możemy mieć "tu i teraz". Do tego super obsługa w biurze, formalności załatwiliśmy w mgnieniu oka i gotowe. Od jakiegoś czasu żyjemy sobie komfortowo i wygodnie. I wszędzie mamy blisko. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: