eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe Ogrody wzrosną o kolejne etapy

Nowe Ogrody wzrosną o kolejne etapy

2018-03-01 09:14

Nowe Ogrody wzrosną o kolejne etapy

Nowe Ogrody wzrosną o kolejne etapy © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Trwa sprzedaż IV etapu wznoszącego się przy ulicy Meissnera 2 w Poznaniu osiedla Nowe Ogrody. W tej fazie projektu deweloper zaplanował powstanie dwóch budynków 104 mieszkań, podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Zakończenie projektu przewidziane jest na schyłek nadchodzącego roku. Docelowo w ośmiu etapach inwestycji powstanie około 650 lokali.
Proxin Ogrody oddał już do użytkowania trzy etapy osiedla Nowe Ogrody. Łącznie jest to 265 mieszkań oraz 13 lokali przeznaczonych pod działalność handlowo-usługową. Na początku tego roku klucze do swoich M otrzymali nabywcy III etapu.
- W sprzedaży wciąż dostępne są dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale o metrażu od 50 do 78 mkw. Ich cena rozpoczyna się już od 5 900 zł brutto za mkw.– mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Na brak zainteresowania nie mogły narzekać również lokale handlowe. Już teraz w obrębie osiedla działa dyskont spożywczy, salon kosmetyczny, fryzjer oraz gabinety lekarskie.

Nowe Ogrody stale się zwiększają. Wprowadzony do sprzedaży IV etap to 104 mieszkania, od kompaktowych, 30-metrowych kawalerek po przestronne, pięciopokojowe lokale o powierzchni przekraczającej 100 mkw. Każde z nich będzie wyposażone w balkon, przestronny taras lub w ogródek.
- Po zakończaniu IV etapu, powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. – zaznacza Marlena Zapalska.
W ramach całej inwestycji przewidziano osiem etapów, łącznie do użytku zostanie oddanych około 650 lokali. Będą to pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne. Co istotne każdy budynek będzie wyposażony w windy, komórki lokatorskie oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.
- Obecnie trwają intensywne prace nad V etapem, gdzie już został złożony wniosek o pozwolenie na budowę. – zdradza Marlena Zapalska.

fot. mat. prasowe

Nowe Ogrody - wizualizacja

Po zakończaniu IV etapu, powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą


Nowe Ogrody mają być kompromisem dla potrzeb osób aktywnych, jak i tych, które łąkną odpoczynku w zaciszu zieleni. Budynki powstają pośród rozległych terenów rekreacyjnych i sportowych. W niedalekiej okolicy znajdują się Ogród Botaniczny i jezioro Rusałka. Osiedle jest dobrą alternatywą dla szukających zacisza i natury, nie oddalając się od tętniącego życiem miasta.
- Z ulicy Meissnera podróż samochodem do centrum zajmie około 10-15 minut, na dworzec PKP nie więcej niż 10, a na lotnisko Ławica tylko 5 minut – dodaje Marlena Zapalska.
Co istotne, Nowe Ogrody mieszczą się blisko przedszkola, szkoły podstawowej, a także szkoły średniej.

fot. mat. prasowe

Nowe Ogrody - etapy

Wniosek o pozwolenie na budowę V etapu już został złożony


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

2 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: