eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Coopera z nowymi mieszkaniami. III etap w sprzedaży

Osiedle Coopera z nowymi mieszkaniami. III etap w sprzedaży

2020-08-13 13:30

Osiedle Coopera z nowymi mieszkaniami. III etap w sprzedaży

Osiedle Coopera - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Unidevelopment rozszerza swoją ofertę mieszkaniową na warszawskim Bemowie - w ofercie dewelopera pojawiły się właśnie nowe mieszkania realizowane w III etapie Osiedla Coopera.

Przeczytaj także: Unidevelopment wprowadza do sprzedaży II etap Osiedla Coopera

Osiedle Coopera powstaje na terenie należącego do Bemowa Chrzanowa. Inwestycja docelowo składać będzie się z 15 czterokondygnacyjnych budynków. Unidevelopment właśnie uruchomił sprzedaż pierwszej części trzeciego etapu inwestycji, w ramach którego oferuje 89 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 92 m2, usytuowanych w 3 kameralnych budynkach.

Mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków o powierzchni nawet 160 m2. Każdy z nich wyposażony zostanie w gniazda elektryczne, oświetlenie i złącze wody. Na wyższych kondygnacjach deweloper zaplanował zadaszone balkony, a w kilku mieszkaniach - przestronne tarasy o powierzchni do 30 m2.

Pomiędzy budynkami III etapu Osiedla Coopera powstaje aż sześć stref rekreacyjnych dla osób z każdej grupy wiekowej. Wśród nich są: „lotniczy” plac zabaw, tereny sportowe, sad owocowy oraz skwer i polana piknikowa. Dopełnienie całości stanowią nawiązujące do charakteru osiedla elementy małej architektury: ławki oraz stojaki rowerowe.

Zaletą Osiedla Coopera jest lokalizacja - w pobliżu mieszczą się liczne placówki handlowe, w tym m.in. CH Wola Park z kompleksem kinowym. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także nowa, publiczna przychodnia lekarska, żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową dzielnicy wzbogacają Bemowskie Centrum Kultury ART.BEM, Amfiteatr Górczewska, wrotkarnia, sala zabaw Kolorado, a od przyszłej jesieni również Teatr IMKA Tomasza Karolaka.

Pobliska trasa S8 gwarantuje połączenie niemal z każdą częścią Warszawy i umożliwia łatwy wyjazd z miasta. Dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla będą dostępne miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przed budynkami. Do centrum można dostać się także autobusem miejskim, a już niebawem metrem ze stacji „Lazurowa”, zlokalizowanej 500 metrów od Osiedla Coopera.

fot. mat. prasowe

Osiedle Coopera - wizualizacja

Do sprzedaży wprowadzono właśnie 89 nowych mieszkań


Właściciele mieszkań z pierwszego etapu odbiorą klucze już jesienią tego roku, z drugiego etapu w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zakończenie realizacji pierwszej części trzeciego etapu inwestycji zostało zaplanowane na IV kwartał 2021 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 8 900,00 zł za m².

Osobom zainteresowanym dodatkowymi usługami Unidevelopment oferuje dostęp do bezpłatnej obsługi kredytowej oraz opcję odpłatnej oferty wykończenia mieszkań pod klucz.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: