eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Coopera - nowy projekt Unidevelopment S.A

Osiedle Coopera - nowy projekt Unidevelopment S.A

2018-09-04 11:14

Osiedle Coopera - nowy projekt Unidevelopment S.A

Osiedle Coopera © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Warszawskie Bemowo, ulica Meriana Coopera. To właśnie pod tym adresem powstanie nowy projekt mieszkaniowy firmy Unidevelopment S.A. Inwestycja dostarczy na warszawski rynek 400 mieszkań zlokalizowanych w piętnastu kameralnych budynkach. Prace budowlane mają ruszyć w IV kwartale br. Zakończenie pierwszego ich etapu zaplanowano na przełom 2019 i 2020 roku.
Plany dotyczące I fazy inwestycji zakładają powstanie 100 mieszkań - od kompaktowych lokali dwupokojowych o powierzchni 42 m², po przestronne, bo liczące sobie 94 m² cztery pokoje. Każde z nich wyposażone zostanie w balkon lub loggię, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Wokół budynków zaplanowano 6 stref rekreacyjnych, w tym zewnętrzną siłownię, skwer, sad oraz tematyczne place zabaw i boisko do gier zespołowych.
„Część Bemowa, w której powstanie nasza inwestycja, to obecnie jedna z bardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Ta dzielnica znajduje się w stołecznej czołówce pod względem wzrostu liczby mieszkańców. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w okolicach Osiedla Coopera przewidziana jest niska zabudowa oraz szerokie promenady z drogami dla rowerów i ścieżkami biegowymi. Zainteresowanie ofertą naszych mieszkań jest bardzo duże. Mamy starannie przygotowany projekt dopasowany do oczekiwań klientów, a jednocześnie w najbliższej okolicy podaż nowych lokali jest stosunkowo niewielka.” - mówi Ewa Przeździecka, Członek Zarządu Unidevelopment S.A.

fot. mat. prasowe

Osiedle Coopera - wizualizacja 1

Osiedle Coopera to kompleks 15 kameralnych, 3-piętrowych budynków


Atutem lokalizacji ma być dogodne skomunikowanie z pozostałymi zakątkami stolicy. Osiedle leży blisko trasy S8, co zagwarantuje zmotoryzowanym dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajduje się także przystanek autobusowy linii 105,189,190 oraz N45, a w niedalekiej przyszłości, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja II linii metra „Lazurowa”, dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut.

fot. mat. prasowe

Osiedle Coopera - wizualizacja 2

Pierwszy etap nowej inwestycji Unidevelopment S.A. zostanie ukończony na przełomie 2019 i 2020 roku.


Na terenie dzielnicy mieści się centrum handlowe Wola Park oraz sklepy sieci Tesco i Decathlon. Przy ul. Meriana Coopera funkcjonuje także publiczna przychodnia lekarska. Na najmłodszych mieszkańców czekać będzie żłobek, 6 przedszkoli oraz 2 szkoły podstawowe. Ofertę kulturową wzbogacają liczne restauracje, Bemowskie Centrum Kultury oraz znana sala zabaw Kolorado. W sąsiedztwie osiedla leży Park Górczewska, a w nim amfiteatr, największy w Warszawie plac zabaw, liczne boiska, siłownie plenerowe, a nawet wybieg dla psów. Bliskość Puszczy Kampinoskiej i Lasu Bemowskiego zapewnią mieszkańcom wypoczynek na łonie natury.

fot. mat. prasowe

Osiedle Coopera - wizualizacja 3

W pierwszym etapie powstanie 100 mieszkań o powierzchniach od 42 m² do 94 m².


Unidevelopment S.A. uruchomiła biuro sprzedaży osiedla przy ul. Górczewskiej 257b. Ceny mieszkań wahają się od 7 670 zł/m² do 9 270 zł/m². Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem – w pierwszym miesiącu przedsprzedaży zarezerwowano ponad 10% lokali. Realizacja kolejnych etapów zaplanowana jest na początek 2020 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: