eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wileńska Express. Nowe mieszkania na Pradze Północ

Wileńska Express. Nowe mieszkania na Pradze Północ

2018-04-04 10:23

Wileńska Express. Nowe mieszkania na Pradze Północ

Wileńska Express © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Praga Północ. Ulica Wileńska 14. To właśnie ten adres firma Bouygues Immobilier Polska wybrała na lokalizację inwestycji Wileńska Express. Trzy budynki mieszkalne o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) dostarczą na warszawski rynek 307 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Kompleks ma być połączeniem postindustrialnego klimatu z nowoczesnością.
Najnowsza praska inwestycja Bouygues Immobilier ma nawiązywać swoją nazwą do dogodnej lokalizacji. Jej mieszkańcy mają szybko i sprawnie, niemal „ekspresowo”, docierać zarówno do centrum stolicy, jak i innych jej rejonów.

Miasto w zasięgu ręki


Wileńska Express to odwołanie do leżącego niegdyś nieopodal Dworca Petersburskiego. Otwarty w 1863 roku gmach obsługiwał pasażerów podróżujących pomiędzy Warszawą a Wilnem i Petersburgiem. Inwestycja ma nawiązywać swym charakterem do specyfiki i atmosfery dzielnicy, która niegdyś stanowiła bardzo ważny węzeł komunikacyjny dla podróżnych.
– Jestem głęboko przekonany, że Wileńska Express to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dostępność licznych punktów usługowych, lubią gwar tętniącego życiem miasta, a zarazem chcą szybko i sprawnie przemieścić się do Centrum lub innej części Warszawy. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, kawiarnie oraz restauracje – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Inwestycja w przyszłość


Architektura inwestycji ma spełniać oczekiwania zarówno dotychczasowych mieszkańców Pragi, jak i osób, które dopiero planują związać z dzielnicą swoją przyszłość. W założeniach projektu uwzględniono kwestie związane z integracją mieszkańców i ożywieniem aktywności społecznej na Nowej Pradze.
– Nasza inwestycja wpisuje się w nurt rewitalizacji prawobrzeżnej części Warszawy. Otwarta przestrzeń placu z zielenią, sklepami i placem zabaw nawiązuje kontekstowo do tradycji praskich podwórek – przestrzeni, na których tradycyjnie od lat ogniskuje się życie Prażan. Będzie to miejsce aktywności społecznej oraz rodzinnej dla mieszkańców całej dzielnicy. Działamy w interesie społecznym i chcemy, by projekt naszej inwestycji sprzyjał integracji mieszkańców – podkreślił Pierre-Vincent PASQUET, dyrektor warszawskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.

Ekspresowo do Centrum


Nieruchomość znajduje się zaledwie w odległości 10 minut spacerem od stacji Metra Dworzec Wileński oraz dworca kolejowego. Dodatkowo od strony ulicy Wileńskiej znajduje się przystanek tramwajowy, natomiast od alei Solidarności – autobusowy. Takie położenie zapewnia sprawne i szybkie połączenie z różnymi dzielnicami Warszawy. Natomiast samochodem podróż do Centrum miasta to zaledwie kwadrans. Obecność sklepów takich jak Lidl i Galeria Wileńska, oraz niezbędnej infrastruktury użytkowej sprawi, ze mieszkanie w Wileńska Express będzie wygodne i przyjemne.

fot. mat. prasowe

Wileńska Express - wizualizacja

Inwestycja Wileńska Express będzie zlokalizowana przy ul. Wileńskiej 14, nieopodal II linii metra.


Architektura inwestycji


Projekt Wileńska Express to połączenie nowoczesnej formy oraz detalu zaczerpniętego z zabudowy historycznej Pragi. Deweloper zapewnia,że mieszkania będą posiadały funkcjonalne, dające wiele możliwości aranżacyjnych rozkłady.

W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań. Są to głównie lokale typu studio i 2-pokojowe, a także większe – 3- i 4-pokojowe. Dla najbardziej wymagających zaprojektowano niezwykle komfortowe i przestrzenne 3-poziomowe apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy. Wszystkie mieszkania wyposażone są ponadto w przestronne balkony albo tarasy. Inwestycja będzie również posiadała podziemną halą garażową. Na parterze znajdą się lokale usługowe.

Mieszkania w programie Atelier


Przyszli nabywcy nieruchomości będą mogli skorzystać z oferty wykończenia mieszkań pod klucz w ramach programu Atelier. Oferta programu Atelier skierowana jest do klientów, którzy chcą uniknąć stresu, oszczędzić swój czas oraz pieniądze inwestowane podczas urządzania i wykańczania lokalu. Program Atelier obejmuje montaż między innymi: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. W jego skład wchodzą trzy pakiety wykończeniowe: Tendance, Chic oraz Elegante.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • art / 2018-04-24 19:17:15

    Strasznie fajnie że na Pradze tak dużo się dzieje rewitalizacje, remonty parków nowe inwestycje podbudowujące jeszcze bardziej zupełnie nowy wizerunek tej części stolicy. A takie inwestycje łączące postindustrial też widzę że są coraz częstsze najpierw koneser teraz Wileńska to naprawdę mega dobre wiadomości i wydaje mi się że dla wszystkich mieszkańców stolicy bo dzięki rozwojowi tej częsci miasta zyskuje tak naprawdę cała Warszawa. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: