eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ATAL Symbioza w Gdyni już w sprzedaży

ATAL Symbioza w Gdyni już w sprzedaży

2024-04-29 13:37

ATAL Symbioza w Gdyni już w sprzedaży

ATAL Symbioza - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji ATAL Symbioza w Gdyni. Do oferty trafiły 194 mieszkania, zlokalizowane w czterech budynkach pierwszego etapu inwestycji. Mieszkania kosztują od 10 700 - 14 200 zł za mkw. w stanie deweloperskim.

Przeczytaj także: II etap osiedla Żerniki Na Novo

Osiedle mieszkaniowe Symbioza powstanie w świetnie rozwiniętej części Gdyni – Cisowej, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic Chylonia oraz Pustki Cisowskie.

ATAL Symbioza to kilkuetapowa inwestycja nawiązująca swoją formą i kolorystyką do architektury modernistycznej. Biel, szarość oraz naturalne odcienie brązu będą korespondować z roślinnością sąsiedniego parku krajobrazowego. Duże okna oraz szklane balustrady pozwolą na optymalne doświetlenie pomieszczeń. Mieszkania dostępne są w metrażach od 39 do 111 m kw.

fot. mat. prasowe

ATAL Symbioza - wizualizacja 1

Do oferty trafiły trafiły 194 mieszkania.


Przestrzenie wspólne zlokalizowane w obrębie budynków, zaprojektowane zostały z zachowaniem zasady, w której natura i architektura wzajemnie się uzupełniają. Zieleń utrzymana w wyznaczonych kwartałach roślinnych, stworzy idealne miejsce do relaksu i wypoczynku przyszłych mieszkańców. Ważnym elementem części wspólnych będzie plac zabaw oraz ogród sąsiedzki, który zachęci do integracji zarówno dzieci jak i dorosłych.

fot. mat. prasowe

ATAL Symbioza - wizualizacja 2

Ważnym elementem części wspólnych będzie plac zabaw oraz ogród sąsiedzki.


Na poziomie -1 zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczenia na jednoślady, w tym ogólnodostępne rowerownie.

fot. mat. prasowe

ATAL Symbioza - wizualizacja 3

Osiedle leży blisko Obwodnicy Trójmiejskiej. 15-minutowy spacer dzieli inwestycję od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej.


Słowo „symbioza" w nazwie inwestycji podkreśla jej lokalizacyjne zalety. ATAL Symbioza to propozycja dla osób poszukujących wygodnej do życia przestrzeni, która pozwoli czerpać satysfakcję z bliskości zieleni i terenów rekreacyjnych, a jednocześnie w łatwy sposób korzystać z rozrywkowej czy zawodowej oferty Trójmiasta.

Osiedle leży blisko Obwodnicy Trójmiejskiej. 15-minutowy spacer dzieli inwestycję od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, która zapewnia sprawny dojazd komunikacją miejską do Gdańska, Sopotu, ale również w przeciwnym kierunku – do Rumii, Redy czy Wejherowa. Ponadto w sąsiedztwie znajduje się ulica Morska - jedna z głównych arterii Gdyni. Dojazd do Rewy – kameralnego kurortu nadmorskiego zajmuje samochodem niecałe 20 minut. Liczne ścieżki i trasy rowerowe dostępne w okolicy na pewno ucieszą miłośników dwóch kółek.

Klienci zainteresowani wykończeniem mieszkania „pod klucz”, mogą skorzystać z jednej z trzech dostępnych opcji przewidzianych w programie ATAL Design. Ceny pakietów: Basic – 999 zł; Optimum 1249 zł; Premium – 1499 zł za mkw.
Inwestycja jest objęta autorskim programem dewelopera „Decyzja na raty”, który m.in. umożliwia rezerwację mieszkania z gwarancją ceny oraz odroczoną do września finalizację umowy.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: ATAL Symbioza w Gdyni już w sprzedaży

    nikka22 / 2024-05-11 19:17:25

    Przyjrzę się bliżej tej ofercie bo interesuje mnie mieszkanie w okolicy a wiem że Atal to jest znany i sprawdzony deweloper więc nie ryzykuję kupują mieszkanie na etapie dziury w ziemi odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: