eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Ostródzka II w Warszawie już w sprzedaży

Apartamenty Ostródzka II w Warszawie już w sprzedaży

2022-03-17 00:20

Apartamenty Ostródzka II w Warszawie już w sprzedaży

Apartamenty Ostródzka II - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

ATAL rozpoczyna sprzedaż osiedla Apartamenty Ostródzka II na warszawskiej Białołęce. W ramach tego etapu inwestycji do oferty trafi 69 mieszkań. Cena za metr kwadratowy wynosi od 7 800 do 9 000 zł. Lokale mają zostać oddane w IV kwartale 2024.

Przeczytaj także: Źródlana 31 Residence. Nowe mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim

Docelowo osiedle Apartamenty Ostródzka będzie liczyło 430 mieszkań. W ramach drugiego etapu inwestycji powstaną cztery budynki, które będą utrzymane w białej kolorystyce, z klinkierowymi elementami. Znajdzie się w nich 69 mieszkań (oraz 1 lokal usługowy) o zróżnicowanej powierzchni - od 26 do 78 metrów kwadratowych - oraz układzie - od 1 do 4 pokoi. W ramach projektu powstanie także 76 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Ostródzka II - wizualizacja 2

W ramach inwestycji Apartamenty Ostródzka II powstaną cztery budynki i wszystkie utrzymane będą w białej kolorystyce, z klinkierowymi elementami.


Osiedle Apartamenty Ostródzka jest usytuowane w niewielkiej odległości od terenów zielonych (m.in. Lasu Bródnowskiego), ale też sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, gastronomicznych, placówek oświaty i ośrodków zdrowia. Natomiast dzięki przebiegającej nieopodal trasie S8 możliwy jest szybki wyjazd poza miasto oraz do innych części Warszawy.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Ostródzka I - wizualizacja 3

Docelowo osiedle Apartamenty Ostródzka będzie liczyło 430 mieszkań.


Warszawa jest jednym z kluczowych rynków dla ATAL i zrealizowano tam szereg inwestycji. Obecnie, na Dolnym Mokotowie, trwa budowa kompleksów Bartycka 49 Apartamenty, a niedawno rozpoczęła się też sprzedaż mieszkań w ramach V etapu osiedla Nowy Targówek. Oba te projekty skierowane są do osób ceniących miejski styl życia, ale jednocześnie chcących mieszkać w cichej okolicy. Natomiast na spokojnych peryferiach Warszawy, na Wawrze i Białołęce, powstaje odpowiednio Osiedle Poematu oraz Zakątek Harmonia. W ofercie są także pojedyncze wolne mieszkania w projekcie Nowa Grochowska, zrealizowanym na Pradze Południe.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Ostródzka I - wizualizacja 4

Cena za metr kwadratowy wynosi od 7 800 do 9 000 zł.


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Apartamenty Ostródzka II w Warszawie już w sprzedaży

    narinea / 2022-04-05 12:23:12

    Znam to osiedle, jest bardzo atrakcyjne, mam koleżankę która kupiła mieszkanie od tego dewelopera i jest bardzo zadowolona, wywiązał się idealnie z umowy na każdym etapie odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: