eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Więcej nowych mieszkań od ATAL na Osiedlu Przyjemnym

Więcej nowych mieszkań od ATAL na Osiedlu Przyjemnym

2024-03-03 00:50

Więcej nowych mieszkań od ATAL na Osiedlu Przyjemnym

Osiedle Przyjemne - wizualizacja 3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

ATAL powiększył o 107 mieszkań ofertę na Osiedlu Przyjemnym w Gdańsku. Inwestycja obejmująca 9 kameralnych budynków, powstaje przy ul. Flisykowskiego. Ceny mieszkań kształtują się od 9 900 do 12 900 zł za mkw. w stanie deweloperskim. Za dopłatą nabywcy mogą skorzystać z opcji wykończenia "pod klucz".

Przeczytaj także: Ogrody Geyera Apartamenty w Łodzi

Mieszkania na Osiedlu Przyjemnym mają pow. od ok. 28 do 63 mkw. Ich wykończenie „pod klucz” kosztuje od 999 do 1499 zł, w zależności od standardu (Basic, Optimum, Premium) wybranego pakietu ATAL Design.

Dla wygody mieszkańców na osiedlu dostępne będą miejsca postojowe zewnętrzne oraz garaże podziemne. Dodatkowo, budynki wyposażone będą w liczne udogodnienia, np.: komórki lokatorskie, pomieszczenia na jednoślady oraz ogólnodostępną rowerownię.

fot. mat. prasowe

Osiedle Przyjemne - wizualizacja 1

Mieszkania na Osiedlu Przyjemnym mają pow. od ok. 28 do 63 mkw.


Architektura inwestycji wyróżniać się będzie nowoczesnym, ale bardzo ciepłym charakterem. Budynki zostały zaprojektowane tak, by subtelnie współgrać z naturalnym otoczeniem. Niektóre z nich będą usytuowane w linii z widokiem na pobliski zbiornik wodny, a duże, przeszklone balkony pozwolą cieszyć się tym krajobrazem.

fot. mat. prasowe

Osiedle Przyjemne - wizualizacja 2

Inwestycja obejmująca 9 kameralnych budynków, powstaje przy ul. Flisykowskiego.


W przestrzeni wspólnej Osiedla Przyjemnego znajdą się także komfortowe strefy relaksu na świeżym powietrzu. Z kolei wkomponowane w inwestycję ogrody deszczowe umożliwią zrównoważoną retencję wodną oraz stworzenie urozmaiconych kompozycji roślinnych. Ponadto teren zostanie wyposażony w inteligentne oświetlenie, które zwiększy bezpieczeństwo.

fot. mat. prasowe

Osiedle Przyjemne - wizualizacja 3

Niektóre budynki będą usytuowane w linii z widokiem na pobliski zbiornik wodny.


Lokalizacja inwestycji da sposobność do odpoczynku od gwaru miasta. Pobliskie ścieżki spacerowe, rowerowe i obszary zielone to idealne miejsca do aktywnego wypoczynku i efektywnego relaksu. Osiedle graniczyć będzie z projektowanym Parkiem Południowym, który zajmie obszar 77 hektarów, stając się ekologicznym centrum tej strefy miasta.

Bliskość malowniczych parków i terenów rekreacyjnych łączy się z łatwą dostępnością innych ważnych punktów, np. placówek edukacyjnych. W niewielkiej odległości znajdują się też liczne sklepy i lokale usługowe. Trzyminutowa podróż samochodem dzieli mieszkańców od dużego centrum handlowego i sklepu budowlanego.

Osiedle Przyjemne będzie dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego można dostać się do wielu miejsc w Gdańsku, znajduje się w odległości kilkuminutowego spaceru. Do centrum dotrzeć można w ok. 20 minut. Z terenu inwestycji szybko można dojechać także do dróg wylotowych i drogi ekspresowej S6.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Więcej nowych mieszkań od ATAL na Osiedlu Przyjemnym

    narinea / 2024-03-11 12:38:15

    Słyszałam o tym osiedlu od znajomych którzy szukają mieszkania w Trójmieście. Mówią że Osiedle Przyjemne jest rzeczywiście bardzo atrakcyjnie położone, jest blisko park ale też sklepy, przedszkola, szkoły odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: