eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Radosna IV. Nowe mieszkania w Zalasewie

Radosna IV. Nowe mieszkania w Zalasewie

2020-05-26 11:15

Radosna IV. Nowe mieszkania w Zalasewie

Radosna IV © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na terenie podpoznańskiego Zalasewa firma Agrobex rozpoczęła właśnie realizację kolejnego już etapu kompleksu mieszkaniowego Radosna, w którym zaplanowano powstanie czterech trzypiętrowych budynków. W ofercie sprzedażowej pojawiły się więc nowe mieszkania. Kupujący mogą wybierać spośród 52 lokali z możliwością wykończenia ich pod klucz.

Przeczytaj także: Nowe Żegrze - kolejny budynek w sprzedaży

Budowa pierwszego z budynków zaplanowanych w ramach inwestycji Radosna IV już ruszyła, jej zakończenie Agrobex zaplanował na III kwartał nadchodzącego roku.

W ofercie pojawiły się w związku z tym 52 nowe mieszkania o powierzchniach od 40,19 do 68,94 mkw. Na wyższych kondygnacjach, na które poprowadzą windy, przewidziano balkony, natomiast mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Plany dewelopera zakładają również powstanie komórek lokatorskich, miejsc postojowych dla wszystkich zmotoryzowanych oraz placu zabaw dla najmłodszych.

Deweloper proponuje także możliwość wykończenia nowych mieszkań „Pod Klucz” w dwóch pakietach - Idea i Perfect. W ramach każdego z pakietów istnieje możliwość wyboru gamy materiałów w trzech różnych kompozycjach.

fot. mat. prasowe

Radosna IV - wizualizacja

Radosna IV to kontynuacja projektu mieszkaniowego realizowana przez Agrobex na terenie podpoznańskiego Zalasewa


Nowe mieszkania kompleksu Radosna IV powstają w lokalizacji gwarantującej sprawny dojazd do Poznania (kilka dróg dojazdowych) oraz dostęp do rozwiniętej komunikacji publicznej gminy Swarzędz. Działają tu również autobusowe linie poznańskie. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo - usługowe (m.in. Biedronka, Lidl, Dino). Rodziców powinno zadowolić dobre zaplecze szkolno-oświatowe - w pobliżu znajduje się nowa szkoła podstawowa, przedszkole oraz kluby malucha. Natomiast miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a w okolicy pływalnię, kluby fitness, boiska sportowe oraz ścieżki pieszo-rowerowe.

fot. mat. prasowe

Radosna IV - wizualizacja 2

Klienci do wyboru mają lokale, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 40,19 do 68,94 mkw


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: