eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Moderna: Dom Development ruszył ze sprzedażą III etapu

Osiedle Moderna: Dom Development ruszył ze sprzedażą III etapu

2017-04-18 00:50

Osiedle Moderna: Dom Development ruszył ze sprzedażą III etapu

Osiedle Moderna III - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Dom Development S.A. ruszył ze sprzedażą trzeciego etapu budowanego na warszawskim Targówku Osiedla Moderna. Docelowo w ramach osiedla powstanie 741 nowych lokali. Tym razem do oferty trafiły 163 mieszkania o zróżnicowanych metrażach, każde wyposażone w balkon, loggię, taras albo też przydomowy ogródek. Plany dewelopera zakładają, że ten, ostatni już, etap inwestycji zakończy się w październiku 2018 roku.

Przeczytaj także: Dom Development buduje Osiedle Cybernetyki 17

Warszawskie Osiedle Moderna (nazwa nawiązywać ma do nowoczesnego stylu, w którym zaprojektowano inwestycję) powstaje na działce zlokalizowanej u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Dom Development S.A. właśnie poinformował o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań, które powstaną w trzecim, ostatnim już etapie tego projektu.

Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 163 mieszkań zlokalizowanych w trzech wielorodzinnych budynkach o wysokości od 3 do 11 pięter. W ofercie znalazły się zarówno kompaktowe lokale o powierzchni 33,9 mkw., jak i przestronne ponad 100-metrowe przestrzenie. Każde z mieszkań będzie miało loggię, balkon lub taras, a te zlokalizowane na parterze - dostęp do przydomowych ogródków. Z wyższych pięter rozpościerać się będzie widok na las bródnowski oraz panoramę miasta. Ceny rozpoczynają się od 6400 złotych, a górna granica to 7950 zł za mkw.

Deweloper pomyślał również o zmotoryzowanych, z myślą o których powstaną 184 miejsca garażowe w cenie 29 000 zł lub 33 000 zł. Dostępne będą również komórki lokatorskie (12 000 zł).

Projekt III etapu inwestycji powstał w pracowni Mąka Sojka Architekci. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma NDI.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i zasobności portfela. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

fot. mat. prasowe

Osiedle Moderna III - wizualizacja 2

Autorem projektu III etapu inwestycji jest pracownia Mąka Sojka Architekci, a jej generalnym wykonawcą jest firma NDI.


OSIEDLE MODERNA I OTOCZENIE


Osiedle Moderna tworzy nowy fragment miasta, zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, tak, by powstające mieszkania były jak najbardziej funkcjonalne i przestronne.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zieloną promenadę, która przebiega przez środek osiedla i w naturalny sposób będzie łączyć sąsiadujący teren zielony z częściami wspólnymi osiedla. Promenada będzie stanowić dogodne miejsce do codziennych sąsiedzkich spotkań i spacerów. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw z licznymi urządzeniami. Osiedle Moderna będzie sąsiadować od wschodniej strony z Lasem Bródnowskim, od zachodniej z Kanałem Bródnowskim i osiedlem domów jednorodzinnych. Od strony północnej znajduje się działka, za którą znajduje się zielony Targówek.

O wyjątkowej lokalizacji osiedla stanowi także dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527, 732). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest również stacja L. Kondratowicza II linii metra. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, Multikino, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Centrum Handlowe Zielony Targówek, Centrum Handlowe Atrium Targówek, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek, Ikea). W pobliżu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

fot. mat. prasowe

Osiedle Moderna III - mapa

W bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest również stacja L. Kondratowicza II linii metra.


Osiedle Moderna to nasza kolejna inwestycja w nowoczesnym stylu, zlokalizowana na dynamicznie rozwijającym się warszawskim Targówku. Wcześniejsze etapy cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Atutem inwestycji są zarówno nowoczesna architektura jak i zielone tereny rekreacyjne oraz nowoczesna sieć drogowa, zapewniająca szybki dojazd do centrum Warszawy. Myślę, że osiedle spełni wymagania młodych i aktywnych Warszawiaków, ale także osób, które cenią sobie spokój i wygodę - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: