eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Moderna: Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu

Osiedle Moderna: Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu

2016-07-05 10:20

Osiedle Moderna: Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu

Osiedle Moderna - wizualizacja kanał © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na warszawskim Targówku powstaje kolejna, po kompleksie Saska, duża inwestycja Dom Development S.A. - Osiedle Moderna. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż lokali, które powstaną w II etapie realizacji. Przyszli mieszkańcy mogą tym razem wybierać spośród 194 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Każde z nich będzie wyposażone w loggię, balkon lub taras, a w przypadku mieszkań na parterze - w przydomowy ogródek.

Przeczytaj także: Osiedle Moderna: 750 mieszkań od Dom Development

Plany budowy Osiedla Moderna zakładają powstanie 4-, 5- i 12-piętrowych budynków wielorodzinnych, które powstawać mają w czterech etapach. Obecnie do oferty dewelopera trafiły 194 mieszkania z drugiej fazy prac. Projekt obiektu powstał w pracowni mąka.sojka.architekci, a jego generalnym wykonawcą została firma NDI. Lokale mają być gotowe w III kwartale 2017 roku.

Docelowo Osiedle Moderna zaoferuje około 750 mieszkań o powierzchniach od 32 do 130 mkw. W drugim etapie powstaną cztery budynki ze 194 mieszkaniami, z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze - przydomowe ogródki w cenie mieszkania. Niektórzy z mieszkańców będą mogli cieszyć się widokiem na malowniczy las. Ceny rozpoczynają się od 6 770, a górna granica to 7 670 zł. Dla mieszkańców drugiego etapu Osiedla Moderna przewidziano ponad 214 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 29 000 zł, a miejsca ze schowkiem: 32 000 zł. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie 10 000 zł.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i zasobności portfela. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

fot. mat. prasowe

Osiedle Moderna - wizualizacja

Docelowo inwestycja dostarczy na warszawski rynek około 750 nowych mieszkań


OSIEDLE MODERNA I OTOCZENIE


Osiedle tworzy nowy fragment miasta, zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, tak, by powstające mieszkania były jak najbardziej funkcjonalne i przestronne.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie na osiedlu zielona promenada, która przebiega przez środek osiedla i w naturalny sposób będzie łączyć sąsiadujący teren zielony z częściami wspólnymi osiedla. Zielona Promenada będzie stanowić miejsce do codziennych sąsiedzkich spotkań i spacerów. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw z licznymi zabawkami. Osiedle Moderna będzie sąsiadować z Lasem Bródnowskim, zrewitalizowanym Kanałem Bródnowskim i osiedlem domów jednorodzinnych.

Wyjątkową lokalizację osiedla podkreśla dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527, 732). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest również stacja L. Kondratowicza II linii metra. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, Multikino, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Centrum Handlowe Zielony Targówek, Centrum Handlowe Atrium Targówek, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek, Ikea). W pobliżu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.
Jest to nasza kolejna duża inwestycja na warszawskim Targówku, która cieszy się zainteresowaniem Klientów. Myślę, że dzięki połączeniu nowoczesnej architektury i zielonych terenów rekreacyjnych to osiedle spodoba się nie tylko młodym i aktywnym, ale także osobom, które cenią sobie spokój i wygodę. Targówek to dynamicznie rozwijająca się dzielnica z bogatą historią i nowoczesną siecią drogową, co będzie stanowić ważne udogodnienie dla mieszkańców Osiedla Moderna - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: