eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Moderna: 750 mieszkań od Dom Development

Osiedle Moderna: 750 mieszkań od Dom Development

2015-08-21 13:24

Osiedle Moderna: 750 mieszkań od Dom Development

Osiedle Moderna - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Dom Development S.A. ruszył ze sprzedażą lokali dostępnych w ramach budowanego na warszawskim Targówku Osiedla Moderna. Docelowo w ramach osiedla ma powstać około 750 nowych lokali. Plany dewelopera zakładają, że pierwszy etap inwestycji zakończy się w II kwartale 2017 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Moderna: Dom Development ruszył ze sprzedażą III etapu

Osiedle Moderna powstaje u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. Stanowić je będą 4-, 5- i 12 - piętrowe budynki wielorodzinne, których budowa podzielona została na cztery etapy. W pierwszym powstaną 3 budynki z 167 mieszkaniami.

Łącznie nowa inwestycja Dom Development ma zaoferować przyszłym mieszkańcom około 750 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 32 do 130 mkw. W pierwszym etapie przewidziano powstanie 167 mieszkań, z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze - dostęp do przydomowych ogródków w cenie mieszkania. Ceny za mkw. rozpoczynają się od 6730 zł. Dla nabywców lokali z pierwszego etapu Osiedla Moderna przewidziano ponad 170 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego 29 000 zł, a miejsca ze schowkiem 32 000 zł. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie 10 000 zł.

Kupujący mają możliwość skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i zasobności portfela. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Osiedle tworzy nowy fragment miasta, zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami pamiętając o funkcjonalności i przestronności mieszkań.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie zaprojektowana na osiedlu zielona promenada, która przebiega przez środek osiedla i w naturalny sposób będzie łączyć sąsiadujący teren zielony z częściami wspólnymi osiedla. Zielona Promenada będzie stanowić miejsce do codziennych sąsiedzkich spotkań i spacerów. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw z licznymi zabawkami.

fot. mat. prasowe

Osiedle Moderna - Zielona Promenada

Zielona Promenada - zielona część wspólna przebiegającą przez środek osiedla


Wyjątkową lokalizację osiedla ma podkreślać dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527,732,). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest również stacja II linii metra. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, Multikino, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Centrum Handlowe Atrium Targówek, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek, Ikea). W pobliżu inwestycji znajdują się liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

fot. mat. prasowe

Osiedle Moderna - plan sytuacyjny

W niedalekim sąsiedztwie osiedla planowana jest również stacja II linii metra.Moderna to nasze kolejne duże przedsięwzięcie, które swoją skalą docelowo będzie przypominać osiedle Saska cieszące się uznaniem naszych klientów. To druga inwestycja - obok Wilna - na warszawskim Targówku, którą obecnie posiadamy w sprzedaży. Osiedle - dzięki połączeniu nowoczesnej architektury, wygody i terenów zielonych - może być ciekawą propozycją zarówno dla osób młodych i aktywnych jak i mieszkańców ceniących bardziej spokojny styl życia. Naszą intencją jest, by inwestycja stworzyła kolejny, ciekawy i wyróżniający się fragment miasta - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: