eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedla Saska: nowe mieszkania już wkrótce

Osiedla Saska: nowe mieszkania już wkrótce

2016-06-16 11:23

Osiedla Saska: nowe mieszkania już wkrótce

Osiedle Saska III - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Dom Development poinformował właśnie o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań należących do trzeciego etapu realizacji Osiedla Saska. Tym razem deweloper proponuje 347 nowych lokali w ośmiu pięciopiętrowych budynkach. Inwestycja wzniesie się pomiędzy ulicami Afrykańską, Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz Bora Komorowskiego, w pobliskim sąsiedztwie Saskiej Kępy. Za projekt, podobnie jak w przypadku poprzednich etapów, odpowiedzialna jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci HRA. Na generalnego wykonawcę wybrano firmę Unibep.

Przeczytaj także: Radosna IV. Nowe mieszkania w Zalasewie

Jak już wspomniano we wstępie, w ramach III etapu prac prowadzonych przez Dom Development powstanie 347 mieszkań, a wraz z nimi także 10 lokali usługowych, usytuowanych od strony ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Rozpiętość dostępnych metraży jest szeroka. W ofercie znajdą się zarówno kompaktowe studia o powierzchni od 29 mkw., jak również przestronne 2-, 3- 4-, 5-pokojowe mieszkania o powierzchni do 114 mkw. Deweloper zapewnia, że ich rozkłady zostały pomyślane tak, aby umożliwiać swobodną aranżację.

Ceny rozpoczynają się od 7.790 za mkw. Górna granica to 9.090 zł. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano ogółem 376 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 33.000 zł, a miejsca ze schowkiem (59 szt.) – 42.000 zł.
W ofercie znajduje się ponadto 95 komórek lokatorskich, zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz w budynkach mieszkalnych, w cenie 12.000 – 14.000 zł. Dotychczasowe etapy Osiedla Saska cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, co potwierdziły statystyki sprzedaży.

Architektura nowego etapu Osiedla Saska doskonale wpisuje się w charakter okolicy – w nowej inwestycji powstanie osiem budynków w niskiej zabudowie, o nowoczesnej bryle. Wewnętrzne dziedzińce z różnorodną roślinnością oraz dwa place zabaw dla dzieci zapewnią mieszkańcom własną strefę do wypoczynku i relaksu. Wyjątkowość tego miejsca podkreślą: przestrzeń i tereny zielone rozciągające się wokół osiedla. Projektując nowy etap Osiedla Saska Dom Development miał na uwadze nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo – wejścia na wewnętrzne dziedzińce, wejścia do klatek czy wjazdy do garażu będą chronione i monitorowane. Przestronne, starannie wykończone części wspólne budynków zapewnią komfort przyszłych mieszkańców.

fot. mat. prasowe

Osiedle Saska III - wizualizacja 1

Deweloper wprowadził do sprzedaży III etap inwestycji


WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ”


Dom Development proponuje przyszłym mieszkańcom cztery warianty wykończenia, w zależności od preferencji – „Dom”, „Dom Plus”, „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development doradzi natomiast klientom, którzy zdecydują się na wykończenie mieszkania „pod klucz”, wybierając z kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

LOKALIZACJA INWESTYCJI


Inwestycja została zlokalizowana blisko centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii, administracyjnie po stronie Saskiej Kępy - dzielnicy skrywającej wśród drzew międzywojenne wille, niezwykle urokliwe domki oraz restauracje i kawiarenki. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się naturalne jezioro (Jezioro Gocławskie) o powierzchni około 2 hektarów, przy którym rozciągają się alejki spacerowe z ławkami.

fot. mat. prasowe

Osiedle Saska III - wizualizacja 2

Inwestycja mieści się pomiędzy ul. Afrykańską, Jana Nowaka Jeziorańskiego i Bora Komorowskiego


Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy - dojazd w kilkanaście minut al. Stanów Zjednoczonych, ul. Wał Miedzeszyński, Mostem Poniatowskiego, Mostem Łazienkowskim oraz Trasą Siekierkowską. Planowane oraz istniejące stacje II linii metra pozwolą mieszkańcom Osiedla Saska łatwo dostać się w oddalone od siebie miejsca Warszawy. W odległości kilku kroków od osiedla można skorzystać z rozbudowanej infrastruktury miejskiej – licznych sklepów, szkół i ośrodków sportowych.

INWESTYCJE DOM DEVELOPMENT W SĄSIEDZTWIE NOWEGO OSIEDLA SASKA


Dom Development z myślą o komforcie mieszkańców dba o otoczenie i pobliskie tereny zielone. Poza budową nowych mieszkań Spółka w ciągu kilku lat zrealizowała szereg inwestycji w tych okolicach, m.in. budowę ulicy gen. Stanisława Skalskiego i przedłużenie ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, które następnie zostały przekazane miastu.

Po dużym sukcesie wcześniejszych etapów Osiedla Saska i Apartamentów Saska nad Jeziorem, które od lat cieszą się uznaniem naszych Klientów, kontynuujemy realizację trzeciego kolejnego etapu, „nowej odsłony Saskiej”. Będzie to osiedle utrzymane w podobnym stylu i zlokalizowane w tym samym, sprzyjającym relaksowi otoczeniu. Tym razem jednak postanowiliśmy postawić na nieco niższą zabudowę, co nada temu miejscu kameralności. Niewątpliwą zaletą nowego etapu Osiedla Saska jest jego położenie, znajduje się bowiem pośród licznych terenów zielonych, w bliskiej odległości od Jeziorka Gocławskiego. Dodatkowym atutem inwestycji jest rozwijająca się infrastruktura miejska oraz bliskość centrum Warszawy - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • karolinka / 2016-06-27 09:50:57

    Mieszkania i osiedle ładne, ale nie biorę pod uwagę tej strony miasta, wolę zdecydowanie Bliską Wolę, a to też ładne ale o wiele nowocześniejsze osiedle w lepszej lokalizacji. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: