eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania na Ursynowie: Dom Development buduje Wille Taneczna

Nowe mieszkania na Ursynowie: Dom Development buduje Wille Taneczna

2016-07-27 10:30

Nowe mieszkania na Ursynowie: Dom Development buduje Wille Taneczna

Wille Taneczna - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Dom Development S.A. rusza z nowym projektem. W zielonej części warszawskiego Ursynowa powstaną Wille Taneczna - zespół sześciu kameralnych budynków mieszkalnych, które dostarczą na stołeczny mieszkań 101 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami dewelopera, mieszkania będą gotowe w ostatnim kwartale nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Osiedle Cybernetyki 17 - czwarty etap w sprzedaży

Nowe osiedle Dom Development ma być połączeniem nowoczesnych rozwiązań budowlanych, modernistycznej stylistyki i naturalnej przyrody. Przestronne tarasy i balkony umożliwią mieszkańcom widok na okalającą inwestycję zieleń oraz na Kanał Grabowski, który zasila pobliskie Jezioro Grabowskie. Równocześnie nie zabraknie dostępu do rozbudowanej komunikacji miejskiej oraz rozwiniętej infrastruktury, którą szczyci się Ursynów.

Dom Development oferuje przyszłym mieszkańcom 119 mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni – od 37,02 mkw. do 99,66 mkw. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń wszystkie z nich mają być jasne i dobrze doświetlone. Każdy lokal posiadać będzie balkon lub tarasy na ostatnich piętrach. Na parterze zaprojektowano zielone przedogródki – dostępne w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 7 660 do 8 500 zł. Dla mieszkańców Osiedla Wille Taneczna przewidziano 129 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 30 000 zł, a miejsca ze schowkiem – 36 000 zł. W ofercie znajduje się ponadto 22 komórki lokatorskie, zlokalizowane w garażu podziemnym w cenie 12 000 zł.

Architektura osiedla doskonale wpisze się w otaczający krajobraz. Modernistyczną stylistykę i minimalistyczną formę budynków podkreślą duże tafle szkła, kontrastowe połączenia koloru białego z beżowym na elewacjach, a bryły wyeksponują tarasy na ostatnich kondygnacjach. Dzięki przemyślanemu układowi urbanistycznemu osiedla, większość mieszkań posiada widok na uroczy i malowniczy Kanał Grabowski. Niska zabudowa oraz 10 mieszkań zaplanowanych w każdym budynku podkreślają kameralność osiedla, które może być alternatywą dla osób lubiących także niską zabudowę jednorodzinną.

W przestrzeni wspólnej zaprojektowano bogate aranżacje zieleni i elementy małej architektury. W centralnej części działki znajdą się miejsca do rekreacji z funkcjonalnym placem zabaw dla dzieci.

fot. mat. prasowe

Wille Taneczna - wizualizacja 2

W ramach inwestycji powstanie dwanaście kameralnych dwupiętrowych budynków wielorodzinnych


Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Ursynów to bardzo dobrze rozwinięta dzielnica Warszawy, która oferuje swoim mieszkańcom bogatą i nowoczesną infrastrukturę. Znana jest z doskonałej opieki medycznej, rozbudowanej oferty oświatowej i edukacji na wszystkich poziomach nauczania. Szybkie, cotygodniowe zakupy ułatwi liczna sieć handlowa małych sklepików, supermarketów i centrów handlowych (Auchan, OBI). W najbliższej okolicy znajdują się także Multikino, hala widowiskowo-sportowa Arena Ursynów, punkty usługowe czy restauracje. Doskonały dojazd zapewni komunikacja miejska, pobliska ul. Puławska i nowe arterie komunikacyjne, m.in.: obwodnice i trasy ekspresowe S2 i S79.

Chcielibyśmy aby nasza nowa inwestycja – Osiedle Mieszkaniowe Wille Taneczna, była kwintesencją relaksu, spokoju i wygody. Ta część Ursynowa jest dzielnicą, która łączy w sobie bliskość terenów zielonych z dobrą infrastrukturą miejską i nowoczesnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Jest to kolejna inwestycja Dom Development, obok osiedla Ursynovia, zlokalizowana w tej części miasta. Tym razem jednak postanowiliśmy postawić na niższą zabudowę, co nada temu miejscu kameralności. Dodatkowym atutem, obok rozbudowanej komunikacji miejskiej, jest położenie nowego osiedla w pobliżu malowniczego Kanału Grabowskiego, będącego wraz z Jeziorem Grabowskim chronionym korytarzem ekologicznym. Dzięki takiej lokalizacji przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli podziwiać wyjątkowe widoki – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: