eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkania w Warszawie do 270 tys. zł

Mieszkania w Warszawie do 270 tys. zł

2015-01-26 11:14

Mieszkania w Warszawie do 270 tys. zł

Dwa Tarasy - Polnord © fot. mat. prasowe

W powstających w Warszawie osiedlach największe wzięcie mają najniżej wycenione mieszkania. W kwocie do 200 tys. zł kupimy tylko kawalerkę. A jakie mieszkania znajdziemy w nowych projektach w cenie do 250 – 270 tys. zł? Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl sprawdzili, w których warszawskich osiedlach deweloperzy oferują takie lokale.

Przeczytaj także: Mieszkania dwupokojowe: co oferują deweloperzy?

Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w Atal


W inwestycji Nowe Bemowo dostępne są dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 42 m kw., które kosztują ponad 260 tys. zł. Lokale położone są na parterze. W sprzedaży są również trzy mieszkania dwupokojowe o metrażu 44 m kw. na wyższych kondygnacjach w cenie ok. 274 tys. zł.

Wojciech Stisz, reprezentujący Barc Warszawa


W osiedlu Tarasy Dionizosa przy ul. Winorośli mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 36 do 42 m kw. oferujemy w cenach od 203 tys. do 240 tys. zł. Drugi etap inwestycji gotowy będzie jeszcze w tym roku. Mieszkanie trzypokojowe w Tarasach Dionizosa kosztuje prawie 290 tys. zł. W sąsiadującym z Warszawą Piastowie, w ukończonej inwestycji Rezydencja Kościuszki mamy w sprzedaży ostatnie mieszkanie o pow. 36 m kw. w cenie niespełna 213 tys. zł.

Sławomir Szczakowski, dyrektor ds. sprzedaży w Dantex


W inwestycji Dobra Wola II proponujemy mieszkania jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni ok. 34 m kw. w kwocie od 265 tys. zł. W inwestycji Miasto Wola w tym budżecie możemy zaproponować jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią na parterze w cenie 230 tys. zł.

Anna Sitnik, dyrektor działu sprzedaży w Dolcan


W cenie do 270 – 280 tys. zł w Warszawie oferujemy mieszkania w inwestycji Miasteczko Rubikon, składającej się wyłącznie z miniapartamentów o powierzchni od 19 do 49 m kw. Ceny kawalerek w tej inwestycji zaczynają się od 156 tys. zł. W kwocie do 280 tys. zł w Miasteczku Rubikon mamy także dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchni 37 i 38 m kw.

Radosław Bieliński, rzecznik prasowy Dom Development


W osiedlu Derby, w cenie nieprzekraczającej 250 – 270 tys. zł, możemy zaoferować kilka mieszkań dwupokojowych o powierzchni 40 m kw. W usytuowanym także na warszawskiej Białołęce Osiedlu Klasyków mamy w tej kwocie kawalerki o metrażu 28 – 31 m kw. i mieszkania dwupokojowe o pow. od 40 do 43 m kw. W inwestycji Palladium w kwocie do 270 tys. zł dostępne są mieszkania wielkości od 32 do 38 m kw. W Osiedlu Wilno na Targówku w cenie do 270 tys. zł można kupić mieszkania jedno i dwupokojowe o pow. do 43 m kw.

Dariusz Cholewa, dyrektor działu projektów mieszkaniowych w Echo Investment


W II etapie osiedla Nowy Mokotów mamy 10 mieszkań jednopokojowych o powierzchni 29- 30 m kw., które oferujemy w cenie do 270 tys. zł.

Urszula Hofman, reprezentująca Grupę Inwest


Mieszkania w cenie poniżej 300 tys. zł możemy zaproponować w inwestycji na warszawskiej Pradze. Są to funkcjonalne kawalerki lub mieszkania 2-pokojowe o metrażu do 35 mkw. Składają się z małego saloniku z aneksem kuchennym i sypialni. W przedpokoju powierzchnia jest maksymalnie wykorzystana, znajduje się w nim tylko miejsce na szafę wnękową i funkcjonalne przejście.

Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction


W przedziale cenowym do 270 tys. zł oferujemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwupokojowe, o pow. do 54 m kw. Takie lokale można znaleźć w naszych inwestycjach w Warszawie – Zielona Dolina na Białołęce oraz Villa Campina, która zlokalizowana jest 8 minut od Bemowa. Klienci dysponujący takim budżetem mają spory wybór. Mieszkania w tak przystępnych cenach będą także dostępne w powstającym, kolejnym etapie inwestycji Zielona Dolina.

Mirosław Kujawski, wiceprezes LC Corp


Mieszkania w cenach 250 – 270 tys. można znaleźć w każdej z warszawskich inwestycji realizowanych przez LC Corp, tj. Osiedle na Woli, Poborzańska, Mała Praga, Osiedle Przy Promenadzie. W zależności od lokalizacji jest to mniejsza lub też większa grupa mieszkań, są to lokale jedno lub też dwupokojowe. W kolejnych projektach, które zostaną uruchomione w tym roku, również znajdą się mieszkania w tym przedziale cenowym.

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Mieszkania w Warszawie do 270 tys. zł

    art / 2015-01-26 17:32:20

    Cena mieszkania nie zawsze jest najważniejsza, czasami warto wydać więcej i wiedzieć, że to inwestycja która da nam spać spokojnie. Wiele osób kupuje tanie mieszkania z kiepską komunikacją gdzie np. koszt paliwa przeznaczonego na dojazdy to często wysokość drugiego czynszu. Ja wolałbym kupić mieszkanie, które będzie miało lepszą lokalizację i klimat bo w przyszłości nawet jeśli podejmę decyzję o sprzedaży to znajdę kupca bez problemu. Jestem mieszkańcem Pragi i obserwuję to co się dzieje w Koneserze i przyznam, że mi to bardzo imponuje. Mam zamiar kupić tam mieszkanie ponieważ widzę jak całość nabiera kształtu i z pewnością stanie się ważnym elementem w rozwoju całej Pragi bo z pewnością niebawem pojawią się inni inwestorzy idący śladem konesera. Mieszkanie kilka kroków od drugiej linii metra w towarzystwie zieleni, sklepów, kawiarni to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze.
    odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: