eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mokotów nad Skarpą - nowe apartamenty od Dom Development

Mokotów nad Skarpą - nowe apartamenty od Dom Development

2016-01-07 10:34

Mokotów nad Skarpą - nowe apartamenty od Dom Development

Mokotów nad Skarpą - od Al. Wilanowskiej © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Dom Development, zachęcony sukcesem Domu Pod Zegarem, nadal inwestuje na warszawskim Mokotowie. Na skarpie warszawskiej powstaną dwa budynki mieszkalne (pięcio- i dziesięciopiętrowy), a w ich ramach - 183 apartamenty o powierzchniach od 38 do 136 mkw. Ceny rozpoczynają się od 8255 złotych. Plany dewelopera zakładają, że pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić w czerwcu 2017 roku.

Przeczytaj także: Żoliborz Artystyczny: kolonia Krzysztofiaka już w sprzedaży

Najnowsza inwestycja Dom Development oferuje nabywcom przede wszystkim atrakcyjną lokalizację. Budynki położone będą na skarpie z widokiem na tereny zielone i panoramę miasta. Przyszli mieszkańcy powinni docenić dobre skomunikowanie z centrum (inwestycja położona jest w odległości 0,5 km od stacji Metra Wilanowska). Zachętą do kupna mieszkania w tym właśnie miejscu może być również wysoki standard wykonania oraz ciekawa architektura budynku.

W ramach inwestycji Dom Development powstaną 183 apartamenty, zróżnicowane zalrówno pod względem struktury, jak i powierzchni (od 38 do 136 mkw.) Ceny rozpoczynają się od 8.255 zł/ m2.

Pierwszy z budynków (A) dostarczy na warszawski rynek 88 apartamentów, drugi (B) - 95. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, loggię lub taras, z których będzie można podziwiać panoramę Warszawy. Dla tych, którzy poszukują ponadstandardowych rozwiązań, przygotowano dwupoziomowe apartamenty z loggiami i tarasem na dachu.

Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców zaplanowano dwupoziomowy podziemny garaż z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz boksami na pojazdy jednośladowe, który będzie również całodobowo chroniony i monitorowany. Apartamenty Mokotów nad Skarpą zaprojektowała pracownia mąka.sojka.architekci

Ciekawej, modernistycznej bryle budynków dodatkowego wyrazu nadadzą zastosowane na elewacji rozwiązania: wykonane ze szkła poziome pasy balustrad wyeksponowane na zmianę z wypełnieniami w kolorach białym, grafitowym i jasnego miodowego drewna. Na jednej z elewacji pojawią się też charakterystyczne skośne balkony i szklane wykusze poszerzające wnętrza pokojów dziennych.

Dodatkową ozdobą i elementem zagospodarowania osiedla Apartamenty Mokotów nad Skarpą będzie duży głaz o wadze 22,5 tony, który został wykopany na terenie osiedla Dom pod Zegarem. Ten piękny, rzadko spotykany, granit alandzki, o czerwonej barwie, prawdopodobnie przywędrował na teren obecnej Warszawy wraz z lodowcem ze Skandynawii. Jest to jeden z większych okazów znalezionych w Warszawie.

fot. mat. prasowe

Mokotów nad Skarpą - widok z tarasu

Mieszkańcy wyższych pięter będą mogli podziwiać panoramę Warszawy.


Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Skarpa Warszawska, na której powstaną Apartamenty Mokotów nad Skarpą, to wyjątkowy element panoramy miasta. Jej teren rozciąga się na długości ok. 31 km. Na wzniesieniu znajduje się wiele warszawskich zabytków, rezydencji czy parków, takich jak: Zamek Królewski, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Belweder i Łazienki, mokotowski Pałac Szustra, czy zlokalizowane w pobliżu apartamentów Dom Development park Arkadia i Królikarnia.

 

1 2

następna

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: