eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Premium: V etap inwestycji Dom Development już w sprzedaży

Osiedle Premium: V etap inwestycji Dom Development już w sprzedaży

2017-03-30 12:37

Osiedle Premium: V etap inwestycji Dom Development już w sprzedaży

Osiedle Premium V - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Zlokalizowane przy ulicy Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie Osiedle Premium będzie się rozrastać. W V już etapie inwestycji powstanie 109 mieszkań, które mają być gotowe w październiku 2019 r. Przyszli mieszkańcy mogą już wybierać spośród lokali o powierzchniach od 33,8 mkw. do 104,6 mkw. Do każdego z nich przynależy loggia, balkon, taras albo ogródek. Ceny rozpoczynają się od 6900 złotych za mkw.

Przeczytaj także: Osiedle Premium. Ruszył IV etap

W piątym etapie inwestycji Dom Development zaplanował powstanie dwóch budynków o zróżnicowanej wysokości, a w nich 109 mieszkań o metrażach od 33,8 mkw. do 104,6 mkw., z których każde będzie posiadało balkon, loggię albo taras, a w przypadku parteru - dostęp do przydomowego ogródka. Ceny za mkw. rozpoczynają się od 6900, a górna granica to 9250 zł.

Na parterze powstaną również cztery lokale użytkowe, a pod budynkiem - hala garażowa na 124 samochody. Cena standardowego miejsca parkingowego to 29 000 zł, za miejsce ze schowkiem trzeba zapłacić 3 000 zł więcej.

Inwestycję, która ma harmonijnie wtapiać się w otaczającą zieleń, wyróżniać ma interesująca architektura i staranne wykończenie. Deweloper nie zapomniał o najmłodszych dla których przewidziano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw. Wykonawcą inwestycji jest firma Fundamental Group.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, nowe mieszkania będą gotowe w październiku 2019 r. Docelowo na Osiedle Premium złoży się około 1000 lokali.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość zakupu mieszkań w stanie deweloperskim lub skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i możliwości finansowych. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

fot. mat. prasowe

Osiedle Premium V - wizualizacja 2

W V etapie inwestycji w ofercie znajdzie się 109 mieszkań o metrażach od 33,8 mkw. do 104,6 mkw.


Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych ma być dobrze rozwinięta infrastruktura miejska, zapewniająca szybki dojazd do centrum Warszawy czy to samochodem, czy też komunikacją miejską (przystanek linii E5, 10, 26, 28, N42, N45, 105, 109, 122, 149, 154, 189). W bliskim sąsiedztwie osiedla budowana jest obecnie stacja II linii metra „Powstańców Śląskich”. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Tesco Express, Centrum Handlowe Wola Park). W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne, w tym Aleja Sportów Miejskich oraz wypożyczalnia rowerów Veturilo. W wolnej chwili odpoczynek zapewnią pobliskie forty (Fort Blizne i Fort Bema) oraz Staw Jeziorzec. Dodatkowo na terenie Bemowa można korzystać z darmowego Internetu. Osiedle Premium zlokalizowane jest 900 metrów od bemowskiego ratusza.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: