eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Premium: II etap inwestycji Dom Development już w sprzedaży

Osiedle Premium: II etap inwestycji Dom Development już w sprzedaży

2016-03-21 11:25

Osiedle Premium: II etap inwestycji Dom Development już w sprzedaży

Osiedle Premium na Bemowie - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Prace przy realizacji Osiedla Premium ruszyły już w minionym roku. Dom Development nie traci jednak tempa - właśnie do sprzedaży trafiły mieszkania dostępne w ramach II etapu inwestycji zlokalizowanej przy ulicy gen. T. Pełczyńskiego. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 237 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Ceny rozpoczynają się od 6900 zł/m2. Zakończenie prac zaplanowano na IV kwartal nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Dom Development buduje Osiedle Premium na Bemowie

II etap realizacji Osiedla Premium zakłada powstanie 8-piętrowego budynku. Deweloper zapewnia, że projekt inwestycji stworzono w sposób zapewniający jej harmonijne wkomponowanie w otaczającą zieleń. Atutem mają być również ciekawa architektura oraz dbałość o wykończenie budynków. Wykonawcą inwestycji jest firma Warbud SA. Przekazanie mieszkań z II etapu ma nastąpić w październiku 2017 r.

W obecnym etapie Dom Development proponuje kupującym lokale 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażach od 30,7 mkw. do 120,8 mkw. Podobnie jak w przypadku I etapu, każde mieszkanie będzie miało loggię, balkon lub taras, a mieszkańcy parterów będą mieli możliwość korzystania z przydomowych ogródków w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 6 900 do 9 794 zł. W ramach tej fazy prac przy Osiedlu Premium przewidziano również stworzenie 228 miejsc w garażu podziemnym. Cena miejsca standardowego to 29 000 zł, a miejsca ze schowkiem to 32 000 zł.

W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie 12 000 zł. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość zakupu mieszkań w stanie deweloperskim lub skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i możliwości finansowych. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

fot. mat. prasowe

Osiedle Premium na Bemowie - wizualizacja 2

W drugim etapie inwestycji mieszkańcy będą wybierać spośród lokali o powierzchniach od 30,7 mkw. do 120,8 mkw.


Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych, ma być dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi (Trasa S8) oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E5, 10, 26, 28, N42, N45, 105, 109, 122, 149, 154, 189). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowane są również stacje II linii metra „Powstańców Śląskich” oraz „Lazurowa”. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Tesco Express, Centrum Handlowe Wola Park,). W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne, w tym Aleja Sportów Miejskich oraz wypożyczalnia rowerów Veturilo. W wolnej chwili odpoczynek zapewnią pobliskie forty (Fort Blizne i Fort Bema) oraz Staw Jeziorzec. Dodatkowo na terenie Bemowa można korzystać z darmowego internetu. Osiedle Premium zlokalizowane jest 900 metrów od bemowskiego ratusza.

Po 6 miesiącach od rozpoczęcia I etapu inwestycji Osiedle Premium ruszamy z budową drugiego etapu. To nowoczesne, wysokiej jakości budownictwo doskonale wpisujące się w atmosferę i estetykę dzielnicy Bemowo. Jest to propozycja dla osób, które poszukują komfortowego życia w lewobrzeżnej Warszawie, w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, stwarzającym jednocześnie możliwość wyciszenia i odpoczynku po powrocie do domu - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • fleur4 / 2016-03-31 10:25:12

    Komentarz edytowany 1 raz (ostatnio 2016-03-31 10:26:09)

    ale ceny za metr w dom development to chyba z kosmosu, tuż obok na Bemowie widziałam ceny nie przekraczające 5900tys/m2 odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: