eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dom Development buduje Osiedle Premium na Bemowie

Dom Development buduje Osiedle Premium na Bemowie

2015-09-21 10:36

Dom Development buduje Osiedle Premium na Bemowie

Osiedle Premium na Bemowie - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W samym sercu warszawskiego Bemowa, przy ulicy gen. T.Pełczyńskiego, Dom Development S.A. buduje Osiedle Premium. Prace przy I etapie inwestycji już ruszyły. W jego ramach powstaną budynki A i B. W pierwszym z nich, którego sprzedaż właśnie ruszyła, powstanie 198 mieszkań. Docelowo lokali ma być aż 1000.

Przeczytaj także: Osiedle Premium. Ruszył IV etap

Plany dotyczące pierwszej fazy prac zakładają powstanie budynku o tarasowej bryle, opartej na planie litery "U". Ma on harmonijnie wkomponowywać się w okalającą go zieleń. Wykonawcą inwestycji jest firma Warbud SA. Pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić w III kwartale 2017 r.

Bieżąca oferta sprzedaży obejmuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o bardzo zróżnicowanych metrażach (od 31,5 mkw. do 128 mkw.). Do każdego z nich przynależeć będzie loggia, balkon lub taras, a do lokali położonych na parterze – własne ogródki, w cenie mieszkania. Cena rozpoczynają się od 7 215 złotych za mkw. Jednak chętni na najdroższe lokale będą musieli wysupłać nawet 1759 złotych więcej. Z myślą o mieszkańcach pierwszego etapu osiedla powstanie 198 miejsc w garażu podziemnym oraz 12 miejsc naziemnych. Standardowe miejsce to koszt rzędu 29 000 zł, za miejsce ze schowkiem trzeba zapłacić 3 000 zł więcej. Klienci mogą nabywać także komórki lokatorskie w cenie 12 000 zł. Deweloper nie zapomniał również o najmłodszych, dla których zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw.

Przyszli mieszkańcy mogą zdecydować się na kupno mieszkania w stanie deweloperskim albo też skorzystać z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i możliwości finansowych. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi (Trasa S8) oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E5, 10, 26, 28, N42, N45, 105, 109, 122, 149, 154, 189). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowane są również stacje II linii metra „Powstańców Śląskich” oraz „Lazurowa”. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, restauracje, cukiernie oraz liczne sklepy i punkty usługowe (Tesco Express, Centrum Handlowe Wola Park,). W pobliżu inwestycji zlokalizowane są liczne szkoły i przedszkola oraz obiekty sportowo-rekreacyjne, w tym Aleja Sportów Miejskich oraz wypożyczalnia rowerów Veturilo. W wolnej chwili odpoczynek zapewnią pobliskie forty (Fort Blizne i Fort Bema) oraz Staw Jeziorzec. Dodatkowo na terenie Bemowa można korzystać z darmowego internetu. Osiedle Premium zlokalizowane jest 900 metrów od bemowskiego ratusza.

fot. mat. prasowe

Osiedle Premium na Bemowie - wizualizacja 2

Docelowo inwestycja planowana jest na około 1000 mieszkań.Osiedle Premium to przemyślana, wieloetapowa inwestycja, która doskonale wkomponuje się w otoczenie i jednocześnie wzbogaci dzielnicę ciekawą architekturą oraz eleganckimi przestrzeniami wokół budynków. Chcemy zbudować osiedle, które będzie łączyło w sobie komfort mieszkania dzięki wysokiej jakości budownictwu, estetyce budynków i otoczenia, bliskości arterii komunikacyjnej z doskonałymi warunkami do rekreacji i wypoczynku. Wierzę, że osiedle stanie się ważnym punktem na mapie Bemowa i miasta. To miejsce idealne dla osób poszukujących komfortowego życia, wyciszenia i jednocześnie swobodnego dostępu do centrum miasta, oddalonego zaledwie o kilkadziesiąt minut komunikacją miejską - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • mokka3 / 2016-03-04 13:50:29

    Niby teraz się dojazd na Bemowo poprawił ale to nadal jest blokowisko jakich nie lubię, jestem pewna że w podobnym czasie dotrę do centrum z Villa Campina chociaż to póki co pustkowie. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: