eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Sun & Snow Resorts: apartamenty w Kołobrzegu

Sun & Snow Resorts: apartamenty w Kołobrzegu

2016-10-04 14:38

Sun & Snow Resorts: apartamenty w Kołobrzegu

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W bezpośrednim sąsiedztwie kołobrzeskiej plaży powstaje nowy kompleks wypoczynkowy. Sun & Snow Resorts Kołobrzeg to zespół dwóch apartamentowców, w których znajdzie się miejsce dla 97 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Inwestycję zaprojektowano zarówno z myślą o inwestorach, jak i nabywcach poszukujących własnego wakacyjnego lokum. Chętni nie powinni zwlekać z decyzją o zakupie, ponieważ w ofercie dostępna jest już tylko połowa apartamentów. Ceny rozpoczynają się od 6.950 zł netto za metr kwadratowy.

Przeczytaj także: Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg wzniesie się przy ulicy Plażowej. Plany zakładają powstanie dwóch pięciokondygnacyjnych budynków, a w nich 97 apartamentów o powierzchniach od 29 do 73 mkw. Za metr kwadratowy lokalu w stanie deweloperskim nabywcy muszą zapłacić od 6.950 zł do nawet 10.000 netto. Opcja wykończenia pod klucz dostępna jest na życzenie kupującego.

Na terenie obiektu przewidziano szereg udogodnień dla gości. Można wymienić tu chociażby charakterystyczną dla marki Sun & Snow recepcję hotelową, bar, kawiarnię z tarasem widokowym, basen oraz saunę. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 42 miejsca samochodowe w cenie 30.000 zł netto, a przed budynkiem parking z miejscami w cenie 15.000 zł netto.

Architektom powierzono pełną dowolność w projektowaniu kompleksu wypoczynkowego. Projekt ma komponować z otaczającą przyrodą, nawiązując do nadmorskiego klimatu. Elementem charakterystycznym budynków są motywy koszy plażowych, które oddzielają każdy z przestronnych tarasów. Każdy apartament ma wyodrębnioną strefę dzienną, która składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym. Na uwagę zasługują dość pokaźnej wielkości okna, mające gwarantować atrakcyjny widok oraz duże ilości światła dziennego.

Lokalizacja – blisko plaży i nowego molo


Sun & Snow Resorts Kołobrzeg wznosi się w zachodniej części miasta, w odległości zaledwie 350 m od szerokiej piaszczystej plaży. Budynki apartamentowe będą graniczyły bezpośrednio z obszarem Natura 2000 – dzięki temu pomiędzy nimi a plażą znajdą się tylko tereny zielone.

fot. mat. prasowe

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg - basen

Na terenie obiektu powstanie 45-metrowy basen.


Na przedłużeniu ulicy Plażowej, przy której zlokalizowana jest inwestycja Sun & Snow, planowane jest powstanie nowego molo. Według planów będzie miało ponad ćwierć kilometra i dwie platformy widokowe. Powstanie także wodny tramwaj, który będzie woził turystów z jednego molo na drugie.

fot. mat. prasowe

Położenie Sun & Snow Resorts Kołobrzeg

Inwestycja będzie zlokalizowana na przedłużeniu ulicy Plażowej.


Pewne przychody z wynajmu


Sun & Snow kieruje ofertę zakupu zarówno do osób poszukujących własnego wakacyjnego lokum, jak i inwestorów zainteresowanych usługą zarządzania wynajmem. Bazując na blisko 9 letnim doświadczeniu na rynku apartamentów wakacyjnych w Polsce, eksperci Sun & Snow szacują, że roczne dochody z wynajmu generowane przez apartament trzypokojowe będą przekraczały 45.000 złotych. Umowy na zarządzanie mogą być podpisane nawet na 10 lat.

Kołobrzeg na celowniku Sun & Snow


Kołobrzeg to nadbałtycki kurort a zarazem największe polskiego uzdrowisko uwielbiane przez turystów z kraju i zagranicy, głównie z Niemiec i Skandynawii. Liczy 47 tys. mieszkańców i oferuje aż 11 tys. miejsc noclegowych. Rocznie Kołobrzeg odwiedza około miliona osób, z czego aż jedna trzecia w sezonie. Miasto, które na początku XX. wieku zyskało międzynarodowy status uzdrowiska pierwszej kategorii ma swój park zdrojowy, sanatoria, Aquapark, Oceanarium i jedną z najpiękniejszych plaż w Polsce, która niedawno przeszła rewitalizację. Turystycznemu rozwojowi miasta towarzyszy wzrost zainteresowania ze strony deweloperów nieruchomości wakacyjnych.

Kołobrzeg był jedną z pierwszych lokalizacji, w których firma Sun & Snow otworzyło swoje biuro obsługi klienta blisko 9 lat temu.
– Już wtedy widzieliśmy w tym mieście ogromny potencjał turystyczny – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu spółki Sun & Snow. – Dziś to jedno z naszych trzech największych biur. Zarządzamy wynajmem prawie 150 apartamentów zlokalizowanych w 17 kołobrzeskich obiektach. Gdy zakończymy budowę Sun & Snow Resorts liczba apartamentów wzrośnie do blisko 250. Otworzymy też nowe biuro obsługi klienta – planuje prezes Sun & Snow.

Kołobrzeg jest przykładem idealnej destynacji dla turystyki medycznej. Położony 2-3 godziny drogi samochodem od Berlina oraz około 5-6 godzin od Warszawy i Poznania, żyje przez cały rok, stale generując zyski właścicielom apartamentów wypoczynkowych.
- Gdy pozyskaliśmy działkę w tak dobrej lokalizacji, blisko plaży, terenów zielonych i drugiego planowanego molo, wiedzieliśmy, że wcześniej czy później rozpoczniemy tu wyjątkową inwestycję apartamentową – mówi Marcin Dumania. – Sprzedaliśmy już połowę apartamentów, a na pozostałe mamy sporo rezerwacji. Do końca lipca 2017 roku powinniśmy zakończyć budowę, a potem rozpocząć przygotowania do przyjęcia pierwszych gości.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: