eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Nadmorskie Tarasy. 151 nowych mieszkań w sprzedaży

Murapol Nadmorskie Tarasy. 151 nowych mieszkań w sprzedaży

2020-02-28 00:35

Murapol Nadmorskie Tarasy. 151 nowych mieszkań w sprzedaży

Murapol Nadmorskie Tarasy - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Gdyńska dzielnica Oksywie, ulica Śmidowicza. To właśnie pod tym adresem wznoszą się Nadmorskie Tarasy - pierwsza gdyńska inwestycja mieszkaniowa Grupy Murapol. Oferta dewelopera właśnie powiększyła się o kolejne nowe mieszkania, zlokalizowane w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Wszystkie zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy. Ponadto mieszkańcy będą mieli możliwość instalacji Murapol Appartme - systemu zdalnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

Przeczytaj także: Nadmorskie Tarasy: 88 nowych mieszkań w Gdyni

Nowe mieszkania, które właśnie pojawiły się w ofercie Murapol Nadmorskie Tarasy, to integralna część „projektu1000”, w ramach którego deweloper zaplanował jednoczesną komercjalizację przeszło 1000 nowych mieszkań w 6 miastach naszego kraju.

Jak wynika z komunikatu opublikowanego przez Murapol, w najnowszym etapie inwestycji powstaną dwa 4-kondygnacyjne budynki, a w nich 151 mieszkań - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 26 mkw., po przestronniejsze, niemal 60-metrowe cztery pokoje. Ci, dla których takie metraże są niewystarczające, będą mieli możliwość połączenia zakupionych lokali.

Nowe mieszkania na parterze wyposażone zostaną w ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach - w balkony. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach zaplanowano 182 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz parkingi na terenie wokół budynków. Teren osiedla zostanie zagospodarowany specjalnie dobraną zielenią oraz elementami małej architektury.

Klienci nabywający aktualnie zaoferowane lokale będą mieli możliwość zamontowania w nich systemu Murapol Appartme, umożliwiającego zdalne sterowanie za pomocą smartfona oraz tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą, a także roletami wewnętrznymi. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon. Wprowadzone do sprzedaży lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze w mieszkaniu przed smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami i bakteriami, zapewniając jednocześnie doskonałą przepuszczalność powietrza.

Murapol Nadmorskie Tarasy to pierwszy projekt Spółki realizowany w Gdyni. Dotychczas w ramach tej inwestycji, poza aktualnie wprowadzoną do sprzedaży pulą, Murapol zaoferował 428 mieszkań, z czego pierwszy budynek z 81 lokalami otrzymał już decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Docelowo inwestycja obejmie 8 budynków, w których wymarzone M znajdzie około 2,1 tys. mieszkańców.

fot. mat. prasowe

Murapol Nadmorskie Tarasy - wizualizacja

Do oferty sprzedażowej trafiło właśnie 151 nowych mieszkań realizowanych w ramach najlepszego etapu inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy


Osiedle powstaje w nadmorskiej i zielonej okolicy Oksywie, zaledwie 2 km od morza, w sąsiedztwie lasu, przy jednoczesnej bogatej infrastrukturze i dobrym dojeździe do centrum oraz pozostałych miast aglomeracji zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, dzięki trasie szybkiego ruchu im. E. Kwiatkowskiego zapewniającej dogodne połączenie z obwodnicą Trójmiasta.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: