eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Bernadowo Apartments w Gdyni

Bernadowo Apartments w Gdyni

2018-10-15 11:30

Bernadowo Apartments w Gdyni

Bernadowo Apartments © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Gdyński Mały Kack, ulica Spokojna. To właśnie pod tym adresem powstaje kolejna inwestycja J.W. Construction Holding SA. W ramach Bernadowo Apartments powstaną trzy budynki, a w nich 201 apartamentów inwestycyjnych o powierzchni od 20 do 40 mkw., lokale biurowe oraz powierzchnia przeznaczona na handel i usługi.

Przeczytaj także: Osiedle Feniks w Kołobrzegu prawie na finiszu

Realizacją nieruchomości inwestycyjnych J.W. Construction Holding SA para się już od lat. Po Warszawie przyszła kolej na Gdynię - lokalizację przyjazną dla mieszkańców, ale również lubianą przez inwestorów, którzy coraz częściej decydują się na zakup apartamentów zlokalizowanych w tej części Polski.
Nieprzypadkowo wybraliśmy Gdynię na miejsce naszej kolejnej inwestycji. Rocznie przyjeżdża tu ponad 2 milionów turystów, a rynek apartamentów na wynajem, ze względu na stosunkowo niewielką bazę hotelową, rozwija się w dynamicznym tempie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z ogromnym zainteresowaniem nabywców, tym bardziej że zakupiony apartament można nie tylko przeznaczyć na wynajem, ale także wykorzystywać do własnych potrzeb, np. wypoczywać w nim podczas urlopu – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding SA.

Bernadowo Apartments wzniesie się przy ul. Spokojnej na terenie pełnej uroku dzielnicy Mały Kack. Na projekt składają się trzy niskie budynki, które pomieszczą 201 apartamentów jedno- lub dwupokojowych o powierzchni od 20 do 44 mkw. W każdym zaprojektowano salon z aneksem kuchennym. Apartamenty sprzedawane są z wykończeniem „pod klucz” – przed oddaniem zostaną w pełni wyposażone i wykończone z zastosowaniem materiałów klasy premium. Ceny rozpoczynają się już od 239 tys. zł netto za apartament w stanie deweloperskim.

fot. mat. prasowe

Bernadowo Apartments - wizualizacja 1

Inwestycję otacza malowniczy Trójmiejski Park Narodowy


W budynku „A” oprócz apartamentów inwestycyjnych, znajdzie się również 14 lokali usługowych przeznaczonych na restaurację, sklep, fitness, pralnię, przedszkole z wyznaczonym miejscem pod plac zabaw dla dzieci oraz 42 lokale biurowe.

fot. mat. prasowe

Bernadowo Apartments - wizualizacja 2

Bernadowo Apartments powstaje przy ul. Spokojnej w Gdyni


Atrakcyjna lokalizacja


Na terenie Bernadowo Apartments znajdzie się oczko wodne z mostkiem. Inwestycję otacza malowniczy Trójmiejski Park Narodowy – idealne miejsce na spacery, wycieczki piesze oraz rowerowe. W sąsiedztwie zlokalizowane są liczne punkty usługowo-handlowe: Riviera, Tesco, Galeria Klif oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawia, że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranej części Trójmiasta.

fot. mat. prasowe

Bernadowo Apartments - wizualizacja 3

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 201 apartamentów inwestycyjnych


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: