eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › W Apartments: nowe mieszkania na Woli

W Apartments: nowe mieszkania na Woli

2019-04-17 11:15

W Apartments: nowe mieszkania na Woli

W Apartments © fot. mat. prasowe

Firma Marvipol znowu działa w Warszawie. Tym razem na bliskiej Woli, gdzie przy ulicy Siedmiogrodzkiej 3 powstaje inwestycja W Apartments, a w niej 210 apartamentów o powierzchniach od 30 do 212 m2 oraz 8 lokali usługowych. Prace budowlane rozpoczną się już wkrótce, a ich zakończenie zaplanowano na początek 2021 roku.

Przeczytaj także: Dwie Motławy: Marvipol buduje na Wyspie Spichrzów

Wola to ta z warszawskich dzielnic, które absolutnie nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony kupujących. I nie ma w tym właściwie nic zaskakującego, zważywszy jej położenie oraz rozwój. Potwierdzeniem popytu na lokale mieszkalne w tej części miasta może być m.in. sprzedaż lokali w inwestycji W Apartments - w pierwszym miesiącu od uruchomienia swoich nabywców znalazło już 30% apartamentów.

W Apartments to złożony z dwóch części budynek o charakterze industrialnym. W części 16-kondygnacyjnej powstaną apartamenty, które zaoferują swoim mieszkańcom widok na Warszawę, 6-kondygnacyjna część, o antracytowej barwie, ma wpisywać się w miejską mozaikę. Łącznik pomiędzy obiektami pomieści zielone patio z drzewami, których korony będą przebijać przez strop.

W budynkach znajdzie się łącznie 210 apartamentów o powierzchni od 30 m2 do 212 m2, w tym kawalerki, mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię. Na ostatniej kondygnacji znajdą się lokale z antresolami oraz dużymi tarasami. W ramach kompleksu powstanie także 8 lokali usługowych. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji - mieszkalna i usługowa, osiągnie ok. 13 855 m2. Deweloper wybrał generalnego wykonawcę inwestycji – spółkę Karmar, która posiada doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych, infrastrukturalnych oraz przemysłowych na terenie całej Polski.

W holu zaplanowano recepcję oraz przestrzeń dla mieszkańców ze szklaną ścianą oraz widokiem na zieleń. Ściany holu wykończone będą tęczowym szkłem, co w połączeniu z metalowym, lamelowym sufitem oraz recepcją ze zdobieniami z blachy nada przestrzeni bardzo nowoczesny charakter. Architekci z pracowni WWAA zadbali także o detale w designerskim stylu w postaci nietypowo zaprojektowanych skrzynek na listy, które stworzą rzeźbę, bryłę w dwóch kolorach – podwieszoną na stalowych linach.

fot. mat. prasowe

W Apartments

W Apartments dzieli 900 metrów od metra Rondo Daszyńskiego oraz tylko 100 metrów od przystanku autobusowego


Bliska Wola to rejon, który podlega obecnie bardzo dynamicznym zmianom. Nowa zabudowa, w tym liczne budynki biurowe w najbliższej okolicy, z których wiele właśnie powstaje, zmienią całkowicie oblicze dzielnicy. Takie zmiany zapowiadają pomyślną koniunkturę i wzrost cen nieruchomości w tej okolicy. W Centrum oraz na Woli na najbliższą dekadę zaplanowanych jest około trzydziestu nowych wieżowców, z których większość to projekty biurowe. Rozwój dzielnicy Wola wpłynie pozytywie na popyt na mieszkania pod wynajem. Jednocześnie dla wielu osób apartament w odległości 2 km w linii prostej od centrum to wybawienie od korków, a zarazem możliwość korzystania ze wszystkich zalet dużej metropolii.
„Szybkie tempo wzrostu gospodarczego, wykształceni i kompetentni pracownicy oraz duży rynek wewnętrzny - wszystko to sprawia, że Polska to od lat doskonałe miejsce dla inwestorów do rozwijania biznesu i lokowania kapitału. Nasz kraj staje się również bardzo atrakcyjny dla turystów z całego świata. Dzięki tym czynnikom inwestycja w nieruchomości właśnie w Warszawie niesie za sobą unikalne pespektywy. Warto przecież pamiętać, że inwestując pieniądze w nieruchomości możemy zyskać podwójnie. Z jednej strony na wzroście wartości mieszkania w czasie, natomiast z drugiej - na comiesięcznym najmie. W Apartments znajduje się na obszarze, który na tle pozostałych dzielnic Warszawy rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Ze względu na architekturę i lokalizację będzie to świetny apartamentowiec zarówno do zamieszkania, jak i do ulokowania kapitału. Te zalety dostrzegli nasi klienci, którzy chwilę po uruchomieniu sprzedaży zakupili lokale w inwestycji.” – mówi Mariusz Poławski, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

W Apartments dzieli 900 metrów od metra Rondo Daszyńskiego oraz tylko 100 metrów od przystanku autobusowego. Świetne połączenie z pozostałymi dzielnicami zapewnią również tramwaje. Podróż autem do samego centrum zajmie przyszłym mieszkańcom około dziesięciu minut.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: