eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Dwie Motławy: Marvipol buduje na Wyspie Spichrzów

Dwie Motławy: Marvipol buduje na Wyspie Spichrzów

2018-12-14 10:51

Dwie Motławy: Marvipol buduje na Wyspie Spichrzów

Dwie Motławy © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Wyspa Spichrzów, ulica Toruńska. To właśnie pod tym adresem powstaną Dwie Motławy - najnowsza gdańska realizacja firmy Marvipol Development. Do oferty trafiły właśnie 62 apartamenty o powierzchni od 25 do 58 mkw. oraz 2 lokale usługowe. Deweloper oferuje swoim klientom możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

Przeczytaj także: Jesienią rusza III etap Alpha Park. Nowe mieszkania już w sprzedaży

W budynku, liczącym sobie sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną powstanie łącznie 105 lokali. Obecnie w sprzedaży znajdują się 62 apartamenty oraz zlokalizowane na parterze 2 lokale usługowe z wejściem od ulicy Toruńskiej. W drugim etapie, który wystartuje na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2019 w ofercie znajdzie się 41 mieszkań.

Na wysokim parterze znajdą się przestronne apartamenty w typie loftów z antresolami. Podobnie wyglądać będą lokale usytuowane na ostatnim, piątym piętrze, z których rozpościerać będzie się widok na Gdańsk i Nową Motławę. W charakterystyczny krajobraz wkomponuje się dziedziniec z przydomowymi ogródkami, zielenią i małą architekturą. Podziemna hala garażowa pomieści 41 miejsc postojowych.

Na podstawie odrębnych uzgodnień z inwestorem Marvipol umożliwia skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która będzie pełnić rolę operatora w zarządzaniu najmem. Właściciele samodzielnych apartamentów usługowych mogą liczyć m.in. na kompleksową i profesjonalną usługę.

Deweloper podkreśla, że Dwie Motławy to inwestycja o wyjątkowym charakterze, łącząca w sobie nowoczesność i ponadczasową klasykę architektoniczną Gdańska. Industrialny styl będzie podkreślony przez duże przeszklenia i formę bryły. Starannie zaprojektowana czerwono-szara elewacja koreluje z częściami wspólnymi i będzie się wyróżniać na tle otaczających ją budynków.
„Gdańsk od lat dynamicznie się rozwija, przyciąga zarówno turystów, jak i nowych pracowników. Wyspa Spichrzów, gdzie powstaje nasza inwestycja Dwie Motławy, to z kolei idealne miejsce na zakup apartamentu. Jest to fragment Gdańska, który obecnie przechodzi rewitalizację i przyciąga kolejnych inwestorów. Z tego powodu przewidujemy, że oferowane przez nas apartamenty bardzo szybko znajdą nabywców” – podkreśla Mariusz Poławski, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development S.A.

fot. mat. prasowe

Dwie Motławy - wizualizacja od strony wody

Nowoczesny budynek powstanie na Wyspie Spichrzów, w historycznej części Trójmiasta.


Wszystkim Klientom, ceniącym czas i wygodę Marvipol oferuje wykończenie mieszkania w niebanalnym stylu. Wystrój wnętrz będzie utrzymany w nowoczesnej estetyce, zgodnie z najnowszymi trendami i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Pakiety (Style+ oraz Design+) dostosowane są do Klienta pod kątem ceny i oczekiwań, a doświadczony zespół specjalistów pomoże w rozplanowaniu apartamentu.

Dwie Motławy to dzieło zespołu architektów z pracowni KD Kozikowski Design, która działa od 1992 roku. W ich portfolio znajduje się m.in. projekt budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku oraz rewitalizacja warszawskiego pałacu Pod Blachą.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: