eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż III etapu

Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż III etapu

2016-10-05 08:59

Stacja Nowy Ursus: ruszyła sprzedaż III etapu

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Do sprzedaży trafiły właśnie kolejne mieszkania budowane w ramach trzeciego z sześciu zaplanowanych etapów inwestycji Stacja Nowy Ursus. Tym razem w ofercie firmy ROBYG znalazło się aż 246 lokali o powierzchniach od 32 m2 do 90 m2. Docelowo osiedle będzie sobie liczyć ponad 1000 mieszkań, których łączna powierzchnia wyniesie ok. 51,8 tys. m2.

Przeczytaj także: Mieszkanie dla młodych w Ursusie. Prawie 100 nowych mieszkań od Robyg

Rozpoczęcie prac przy ul. Posagu 7 Panien zaplanowano na pierwszy kwartał nadchodzącego roku, ich zakończenie - na początek 2018.

Osiedle Stacja Nowy Ursus ma przyciągać kupujących przede wszystkim atrakcyjnym położeniem. Dzielnica Ursus słynie bowiem z licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, wśród których wymienić można chociażby Park Czechowicki czy Staw Koziorożca. Duże znaczenie dla przyszłych mieszkańców powinny mieć także rozbudowana infrastruktura, w tym szkoły i przedszkola, centra handlowe, oraz dogodne połączenia z pozostałymi częściami miasta (obwodnica, środki komunikacji miejskiej, SKM).

Każdy z mieszkańców inwestycji - w standardzie, bez dodatkowych opłat – będzie mógł korzystać z rozwiązania SMART HOUSE, w ramach którego zyska możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi. Oznacza to nie tylko kontrolę nad pracą sprzętów, ale również zarządzanie zużyciem energii. To ostatnie zmniejszyć ma dodatkowo zastosowanie oświetlenia LED oraz częściowe zasilanie instalacji energią słoneczną.

fot. mat. prasowe

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja

Oferta ROBYG powiększyła się o 246 mieszkań.


„Stacja Nowy Ursus to projekt, w którym mieszkania charakteryzują się naprawdę korzystną ceną w stosunku do jakości, którą finalnie otrzymuje kupujący. Inwestycja cieszy się popularnością wśród Warszawiaków również ze względu na doskonałą lokalizację – łatwo stąd trafić na główne arterie, jak S8 czy S2 – i zróżnicowany metraż lokali. Jest to przyjazne osiedle dla młodych, aktywnych ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz szybki dojazd do różnych punktów miasta. Ponadto nowy projekt ROBYG jest atrakcyjny zarówno dla klientów kupujących mieszkanie na własne potrzeby, jak i dla osób planujących perspektywiczną inwestycję w nieruchomości. Co więcej, mieszkańcy w standardzie otrzymują możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektronicznymi czy energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu mogą zaoszczędzić na rachunkach” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: