eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Zielone Rabowice - nowe mieszkania tuż pod Swarzędzem

Osiedle Zielone Rabowice - nowe mieszkania tuż pod Swarzędzem

2016-10-05 10:34

Osiedle Zielone Rabowice - nowe mieszkania tuż pod Swarzędzem

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W podpoznańskich Rabowicach, zaledwie 2 km od Swarzędza, Greenbud Development buduje kolejne już w swoim portfolio osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Atutem inwestycji ma być m.in. pobliskie sąsiedztwo Jeziora Swarzędzkiego i Doliny Cybiny.

Przeczytaj także: Zielone Rabowice II. Kolejne domy pod Swarzędzem

Plany dewelopera zakładają, że osiedle przy ulicy Bliskiej będzie sobie liczyć 30 domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie inwestycji, który zostanie oddany do użytkowania w III kwartale nadchodzącego roku, przewidziano powstanie 12 z nich. Tyle samo powstanie w II etapie, a pozostałe 6 domów zakończy inwestycję w Rabowicach.

Powierzchnia każdego „bliźniaka” to 75 m kw., ale powierzchnię tę można zwiększyć dzięki adaptacji poddasza. Parter domu to przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienką. Na piętrze zaplanowano trzy sypialnie oraz łazienkę. Przestrzeń z łatwością zatem będzie można podzielić na część dzienną i nocną. Do każdego z domów należeć będzie również ogród, w zależności od wybranej powierzchni działki 191 – 456 m kw. Ceny rozpoczynają się od 279 000 zł brutto, dzięki czemu inwestycja spełnia wymogi rządowego programu MdM.

Mieszkańcy Osiedla Zielone Rabowice w okolicy znajdą swoje najważniejsze miejsca. Przedszkole oraz rejonowa szkoła podstawowa znajdują się w Zalasewie, oddalonym o kilka kilometrów. Tuż obok ulicy Bliskiej, przy Bukowej, znajduje się przystanek komunikacji podmiejskiej, stąd można dojechać do Poznania, Swarzędza, a także innych miejscowości w okolicy. Rabowice są położone zaledwie 2 km od Swarzędza. Również Poznań znajduje się w pobliżu, wystarczy niecałe 20 minut podróży. Osoby lubiące aktywny tryb życia, docenią bliskość terenów zielonych. Jezioro Swarzędzkie, Dolina Cybiny, wiele pól i lasów – to dobre miejsca na jogging lub wyprawę rowerową. Mieszkańcy, wybierając się do Swarzędza, skorzystają z pływalni, klubu tenisowego, czy boisk, w przyszłości zrobią również zakupy w odnowionym i estetycznym Centrum ETC.

fot. mat. prasowe

Osiedle Zielone Rabowice - wizualizacja od strony ogródka

Przy każdym z domów będzie również ogród, w zależności od wybranej powierzchni działki 191 – 456 m kw.


Nowa inwestycja Greenbud Development, już czwarta, może cieszyć się wielkim zainteresowaniem. Do tej pory deweloper zakończył między innymi dwa projekty w Gortatowie oraz Siekierkach Wielkich, gdzie zbudowano po sześć domów w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie sprzedano, aktualnie trwa budowa 10 domów, także „bliźniaków” w Paczkowie. W sprzedaży pozostaje jeden dom, resztę przyszli mieszkańcy już zakupili.
– Budujemy z myślą o młodych rodzinach z dziećmi, dlatego do ich możliwości dostosowujemy również cenę. Decyzja o starcie kolejnego projektu Osiedla Zielone Rabowice, jest dla nas kolejnym krokiem w rozwoju firmy. Widzimy, że naszym mieszkańcom w Gortatowie i Siekierkach Wielkich żyje się komfortowo – mówi Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development.

fot. mat. prasowe

Osiedle Zielone Rabowice - wizualizacja wnętrza

Osiedle Zielone Rabowice przy ulicy Bliskiej będzie liczyć łącznie 30 domów w zabudowie bliźniaczej


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: