eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejne mieszkania na Targówku. ATAL rozszerza ofertę

Kolejne mieszkania na Targówku. ATAL rozszerza ofertę

2016-10-05 11:59

Kolejne mieszkania na Targówku. ATAL rozszerza ofertę

Nowy Targówek © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Przy ulicy św. Wincentego na warszawskim Targówku, w pobliskim sąsiedztwie powstającej właśnie II linii metra, pnie się w górę Nowy Targówek - realizacja ATAL S.A., która docelowo zakłada powstanie 10 wielorodzinnych budynków. W III etapie deweloper wprowadza do sprzedaży 123 nowe lokale o powierzchniach od 38 do 99 mkw. Cena za metr kwadratowy w stanie deweloperskim sięga 6800 zł brutto.

Przeczytaj także: Nowy Targówek II: sprzedaż już ruszyła

Plany dotyczące trzeciego etapu Nowego Targówka zakładają powstanie dwóch 5-piętrowych budynków, a w nich 123 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 37,93 do 99,15 mkw. Deweloper przewidział również garaż podziemny na 153 samochody, a także 17 komórek lokatorskich oraz 104 stojaki rowerowe.

ATAL S.A. na Targówku tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstanie w siedmiu częściach. Oferta sprzedażowa obejmuje w tej chwili już trzy etapy osiedla. W pierwszym z nich znajdzie się 118, a w drugim 130 funkcjonalnych mieszkań. Do każdego z nich przynależeć będzie taras lub balkon, a dla mieszkań na parterze zaprojektowano prywatne ogródki.

Osiedle Nowy Targówek wyróżni się na tle okolicznych zabudowań ponadprzeciętną estetyką. Balkony zostaną wykończone naturalnym drewnem, a dopełnieniem projektu staną się aluminiowe elementy, które sprawią, że inwestycja będzie nowoczesna i elegancka. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z przemyślanej i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni wspólnej, gdzie dla najmłodszych lokatorów powstanie plac zabaw. Osiedle zostanie ogrodzone oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

fot. mat. prasowe

Nowy Targówek - wizualizacja 1

Osiedle jest położne przy ulicy św. Wincentego


Nowy Targówek powstaje w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z położonego nieopodal Parku Bródnowskiego, jak również z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych, którymi można dojechać do centrum miasta. Codzienne zakupy ułatwi bliskość kliku dużych sklepów oraz centrów handlowych, do których dostać się można samochodem w zaledwie kilka minut. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewni możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście. W sąsiedztwie osiedla powstaje jedna ze stacji II linii metra – Targówek II.

Oprócz trzech etapów Nowego Targówka, w warszawskiej ofercie ATAL S.A., znajdują się również inne projekty. Prace budowlane trwają na osiedlu ATAL Marina Apartamenty II, III i IV. Jest to nowoczesny kompleks usytuowany przy Kanale Żerańskim. W sprzedaży znajdują się również trzy etapy inwestycji Oaza Wilanów – projekt, dzięki rozbudowanej infrastrukturze rekreacyjno-sportowej, zapewni swoim mieszkańcom wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Pierwszy etap osiedla uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Planowany termin oddania do użytkowania trzeciego etapu osiedla Nowy Targówek to IV kwartał 2018. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe HRA ARCHITEKCI.
Nasza inwestycja na warszawskim Targówku cieszy się niesłabnącą popularnością od rozpoczęcia sprzedaży. Klienci szczególną uwagę zwracali na lokale na wyższych kondygnacjach - w pierwszym i drugim etapie prawie wszystkie z nich szybko znalazły nabywców. W odpowiedzi na zapotrzebowanie uruchamiamy właśnie sprzedaż trzeciej część projektu – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL SA.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: