eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Łomianki: III etap już w sprzedaży

Osiedle Łomianki: III etap już w sprzedaży

2020-08-12 00:30

Osiedle Łomianki: III etap już w sprzedaży

Osiedle Łomianki © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

ARIA Development poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży nowych mieszkań powstających w ramach III etapu Osiedla Łomianki. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza metraży: od 36 do 102 m2. Inwestycja ma być gotowa w II połowie nadchodzącego roku

Przeczytaj także: Unidevelopment rozbudowuje Osiedle Idea w Radomiu. 137 nowych mieszkań

Osiedle Łomianki usytuowane jest w niedalekim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Od centrum Warszawy dzieli je pół godziny, a od stacji metra Młociny - 15 minut.

Jak zapewnia deweloper, każde z wprowadzonych do sprzedaży nowych mieszkań charakteryzuje się ustawnością, funkcjonalności i dobrym doświetleniem, które zapewniają okna typu portfenetr.

Lokale usytuowane na parterze posiadają ogródki, dla wyższych kondygnacji przewidziano balkony, a na ostatnim piętrze, gdzie powstaną przestronne mieszkania z antresolami - tarasy.

Udogodnieniem dla mieszkańców mają być również cichobieżne windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Centralną część osiedla zajmą zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

ARIA Development we wszystkich swoich przyszłych inwestycjach, jak i na obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki, wprowadza kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz na wybranych osiedlach - punktów ładowania samochodów elektrycznych.

Pakiet stanowi ofertę standardową, w efekcie czego klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie ponoszą w związku z nim żadnych dodatkowych kosztów.

fot. mat. prasowe

Osiedle Łomianki - taras

Mieszkańcy ostatniej kondygnacji zyskają dostęp do przestronnych tarasów


Ceny nowych mieszkań na Osiedlu Łomianki wahają się między 5 275 zł a 7 200 zł.

W ofercie dewelopera nadal znajduje się niewielka pula większych lokali należących do II etapu inwestycji.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: