eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nova Mikołowska - nowe mieszkania w Katowicach

Nova Mikołowska - nowe mieszkania w Katowicach

2019-12-02 14:20

Nova Mikołowska - nowe mieszkania w Katowicach

Nova Mikołowska © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Activ Investment buduje nowe mieszkania w Katowicach. Mowa tu o powstającej w samym sercu miasta inwestycji Nova Mikołowska. Pierwszy jej etap zakłada powstanie 187 lokali o powierzchniach od 26 do 109 m² - od kompaktowych kawalerek, po przestronne układy czteropokojowe.
Projekt Activ Investment zakłada powstanie dwóch budynków mieszkalnych, połączonych wspólnymi, zielonymi dziedzińcami z elementami małej architektury oraz placami zabaw. Do sprzedaży wprowadzono już pierwszych 187 lokali - od kompaktowych, liczących sobie od 26 do 36 m² kawalerek, po znacznie bardziej przestronne, ponad 100-metrowe cztery pokoje. Przestrzeń na parterze zarezerwowana została dla działalności handlowo-usługowej.

Nowe mieszkania powstają w dość wyjątkowej lokalizacji, bo w trójkącie Mikołowskiej, Raciborskiej oraz Strzeleckiej, a więc de facto w samym centrum Katowic, gdzie inwestycje mieszkaniowe od deweloperów należą raczej do rzadkości.

fot. mat. prasowe

Nova Mikołowska - wizualizacja 1

To już trzecia inwestycja realizowana przez Activ Investment w Katowicach


Budynek usytuowany jest w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych (w promieniu 2 km znajduje się ich aż 6), dworca oraz rynku, do którego spacer zajmie nie więcej niż 15 minut. Nowe mieszkania mają jeszcze jeden istotny atut - bliskość infrastruktury komunikacyjnej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 minuty od inwestycji.

fot. mat. prasowe

Nova Mikołowska - wizualizacja 2

Projekt zakłada powstanie 2 budynków z wewnętrznymi dziedzińcami


To już trzecia inwestycja realizowana przez Activ Investment w Katowicach. Deweloper jest znany na Śląsku z kompleksu mieszkalno – usługowego Cztery Wieże oraz Osiedla Karoliny, gdzie jeszcze prowadzi aktywną sprzedaż mieszkań.

oprac. : eGospodarka.pl


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: