eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Powstanie III etap osiedla Zielone Rabowice II

Powstanie III etap osiedla Zielone Rabowice II

2018-08-29 09:38

Powstanie III etap osiedla Zielone Rabowice II

Powstanie III etap osiedla Zielone Rabowice II © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W podpoznańskich Rabowicach, zaledwie 2 km od Swarzędza, Greenbud Development buduje kolejne już w swoim portfolio osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Deweloper właśnie poinformował, że Zielone Rabowice II znowu się powiększą - już jesienią do sprzedaży trafi III etap inwestycji.

Przeczytaj także: Zielone Rabowice II. Ruszyła sprzedaż mieszkań

Zielone Rabowice II to kontynuacja projektu zrealizowanego przez Greenbud Development przy ulicy Kuźniczej w Rabowicach, gdzie powstały 24 bliźniaki, do których klucze rozdano na przełomie 2017 i 2018 roku.

Kolejnym krokiem dewelopera było rozpoczęcie inwestycji przy położonej tuż obok ulicy bliskiej. Prace przy Osiedlu Zielone Rabowice II podzielono na etapy. W pierwszym powstanie 22 domów o powierzchni 75 m kw. oraz 14 o metrażu 90 m kw. Obecnie trwają prace przy elewacji oraz instalacjach elektrycznych i sanitarnych. Ich zakończenie zaplanowano na schyłek tego roku. Jednocześnie w górę pnie się II etap, gdzie w II kwartale 2019 zostanie przygotowanych 20 lokali o powierzchni 75 m kw. Aktualnie stawiane są ściany piętra. Dwa pierwsze etapy Zielonych Rabowic II można uznać za sprzedażowy sukces - swoich nabywców znalazło 49 z 56 zaoferowanych domów.

Klienci pytający o ofertę Greenbud, dostrzegają duże możliwości aranżacyjne. Deweloper na etapie sprzedaży, jeszcze przed rozpoczęciem budowy, proponuje kilka alternatywnych układów pomieszczeń. Przyszli mieszkańcy mogli wybrać, czy na piętrze chcą mieć dwa przestronne pokoje, czy trzy kompaktowe. Istnieje możliwość zaadoptowania poddasza, gdzie znajdzie się przestrzeń na sypialnię o pow. 20 m kw.
– Jesteśmy elastyczni wobec klienta, proponując różne rozwiązania. Chcemy, aby każdy lokal był dostosowany do potrzeb przyszłych domowników – mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel, specjalista ds. sprzedaży Greenbud Development.

fot. mat. prasowe

Powstanie III etap osiedla Zielone Rabowice II


Deweloper zaplanował już III etap inwestycji, obejmujący 14 domów jednorodzinnych dwulokalowych, o powierzchni 85 m kw. Każdy z nich będzie wybudowany na działce ponad 400 m kw., co zapewni dużo swobody. O zainteresowaniu ze strony klientów decyduje lokalizacja Rabowic (2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania).
– Dostrzegamy potencjał naszych osiedli. Gmina Swarzędz aktualnie jest jedną z najpopularniejszych na poznańskich przedmieścia. W tym kontekście wyróżniają się Rabowice w pobliżu Doliny Cybiny – zaznacza Magdalena Błaszkowiak-Pepel.
Co ważne, prowadzona inwestycja Zielone Rabowice II to kolejny projekt Greenbud Development. Wcześniej deweloper zrealizował inwestycje w Gortatowie, Siekierkach Wielkich i Paczkowie oddalonych kilka kilometrów od Swarzędza.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: