eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Polnord buduje nowe mieszkania w Wilanowie

Polnord buduje nowe mieszkania w Wilanowie

2016-10-04 09:48

Polnord buduje nowe mieszkania w Wilanowie

Brzozowy Zakątek - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Do sprzedaży trafiły właśnie mieszkania z III etapu powstającej na warszawskim Wilanowie inwestycji Brzozowy Zakątek. Tym razem jest to 99 lokali o bardzo zróżnicowanych powierzchniach, od 32 do 95 metrów kwadratowych. Jeżeli wszystko przebiegnie zgodnie z założeniami dewelopera, budynek zostanie oddany do użytkowania w II kwartale 2018 roku.

Przeczytaj także: Polnord rozbudowuje Brzozowy Zakątek

W najświeższej ofercie Polnordu znalazły się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 32 do 95 m kw. Podobnie jak w przypadku poprzednich etapów, do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, a mieszkańcy parterów będą mogli korzystać z przydomowych ogródków. W zlokalizowanej pod budynkiem hali garażowej znajdą się 74 podwójne, rodzinne miejsca parkingowe. Deweloper przewidział także komórki lokatorskie i boksy. Dla najmłodszych przygotowane zostaną strefy rekreacyjno-wypoczynkowe z placami zabaw.
– Idea, jaka przyświeca osiedlu Brzozowy Zakątek to spójne połączenie przestrzeni mieszkalnej z otaczającą przyrodą, która dominuje zachodnią część Miasteczka Wilanów. Swoją ofertę Polnord dedykuje przede wszystkim rodzinom, poszukującym zarówno kameralnej atmosfery i bezpieczeństwa, jak i dostępu do miejskiej infrastruktury – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. – Rozpoczęcie prac przy budowie budynku A3 Brzozowego Zakątka zaplanowano na koniec października. Równocześnie przygotowujemy do realizacji kolejne projekty – dodaje.

W ramach Brzozowego Zakątka powstają obecnie dwa czteropiętrowe budynki, w których docelowo zamieszka 249 rodzin. Budowa budynku A3 ruszy w IV kwartale 2016 r.; w planach Polnordu jest także realizacja budynku nr 4. Osiedle charakteryzować będzie prosta forma i modernistyczna architektura. Jego nazwa nawiązuje do malowniczego brzozowego zagajnika, który ozdobi pełen ozdobnych traw, krzewów i kwiatów dziedziniec, wpisując się w atmosferę sąsiadującego rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

Brzozowy Zakątek - Budynek A3


  • Lokalizacja: ul. Adama Branickiego,
    Wilanów, Warszawa
  • Architekt: Grupa 5 Architekci
  • Generalny wykonawca: Budimex SA
  • Liczba mieszkań: 99
  • Powierzchnie mieszkań: 32 - 95 m kw.
  • Oddanie do użytku: II kwartał 2018 r.


Powstałe z inicjatywy Polnordu Miasteczko Wilanów w unikalny sposób łączy funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe i biurowe. Lokalizacja osiedla Brzozowy Zakątek w zachodniej jego części zapewni mieszkańcom zarazem dobry dostęp do terenów rekreacyjnych, jak również do infrastruktury. Krótki spacer wystarczy by dotrzeć do sklepów, placówek oświatowych, na pocztę czy też do przychodni. Sprawną komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy zapewnią główne arterie komunikacyjne takie jak al. Rzeczypospolitej i al. Wilanowska oraz komunikacja miejska. Dojazd do centrum zajmie mieszkańcom 15 minut, a wyjazd z Warszawy dodatkowo przyspieszy planowana na przyszły rok obwodnica.

fot. mat. prasowe

Brzozowy Zakątek - wizualizacja 1

W trzecim budynku znajdzie się 99 mieszkań o powierzchniach od 32 do 95 mkw.


Budynek A3 Brzozowego Zakątka jest kolejną inwestycją wprowadzoną przed Grupę w 2016 roku, potwierdzającą konsekwentną realizację założeń przyjętej strategii. Do końca br. Polnord wraz ze spółkami współkontrolowanymi planuje uruchomienie pięciu kolejnych inwestycji, które rozszerzą ofertę o ponad 700 lokali.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: