eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Polnord buduje Wilanów Brzozowy Zakątek. Mieszkania już w sprzedaży

Polnord buduje Wilanów Brzozowy Zakątek. Mieszkania już w sprzedaży

2015-06-03 11:38

Polnord buduje Wilanów Brzozowy Zakątek. Mieszkania już w sprzedaży

Wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Polnord rusza ze sprzedażą mieszkań, które powstaną w ramach inwestycji Wilanów Brzozowy Zakątek. Po I etapie prac do użytkowania zostanie oddanych 124 lokali o powierzchniach od 28 do 133 metrów kwadratowych. Średnia cena metra kwadratowego to 6763 zł brutto. Nad projektem osiedla pracowała Grupa 5 Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Korporacja Budowlana Dom.

Przeczytaj także: Polnord buduje nowe mieszkania w Wilanowie

Najnowsza realizacja Polnordu położona na malowniczych terenach Wilanowa Zachodniego, pomiędzy ulicami Zdrową a Branickiego. Plany zakładają trzy etapy prac budowlanych, w efekcie których powstanie 348 mieszkań zlokalizowanych w cztero- i pięciokondygnacyjnych budynkach.

W pierwszym etapie powstanie budynek A, a w nim 124 mieszkań oraz ctery lokale przeznaczone na handel i usługi. Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz miejsca parkingowegow podziemnym garażu.

Na klientów czeka szeroki wybór lokali, od jednopokojowych o powierzchni co najmniej 28 mkw., po przestronne pięciopokojowe „M” liczące aż 133 mkw. Polnord, kierując się aktualnym zapotrzebowaniem zaplanował mieszkania z oddzielnymi kuchniami. W wilanowskim Brzozowym Zakątku znajdziemy również lokale posiadające po dwie łazienki oraz osobne garderoby.

Osoby, które wybiorą oferty na parterach, mają do własnej dyspozycji przestronne ogródki. Lokale na wyższych kondygnacjach będą posiadać tarasy i balkony o powierzchniach liczących nawet prawie 30 mkw.

Średnia cena ofertowa za mieszkania w pierwszym etapie projektu Wilanów Brzozowy Zakątek wynosi 6763 zł brutto za mkw. Większość lokali trzy i czteropokojowych będzie dostępnych w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”.

Pierwszy etap projektu Wilanów Brzozowy Zakątek zostanie oddany w 2017 r.

- Osoby zainteresowane mieszkaniami w Wilanowie stawiają zarówno na renomę jak i doświadczenie dewelopera oraz na wysoki standard inwestycji, atrakcyjne rozkłady lokali, możliwość ich kupna z opcją wykończenia „pod klucz” oraz na wszelkie udogodnienia w budynku jak np. wygodne połączenie mieszkań z garażami. Jestem przekonany, że nasza najnowsza propozycja – Wilanów Brzozowy Zakątek – dokładnie trafi w ich gusta i potrzeby – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 1

Plany zakładają, że w I etapie inwestycji Polnordu powstaną 124 mieszkania.


Kolorystyka dominująca wewnątrz budynków osiedla Wilanów Brzozowy Zakątek to biel i czerń. Z kolei posadzki i sufity w częściach wspólnych będą jasnoszare.

Osiedle będzie posiadało wewnętrzny dziedziniec, zwieńczony zagajnikiem brzozowym na głównym skwerku. Znajdą się tu trzy strefy rekreacji w tym dwie dedykowane najmłodszym mieszkańcom.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: