eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Życzliwa Praga. Nowe mieszkania już w sprzedaży

Osiedle Życzliwa Praga. Nowe mieszkania już w sprzedaży

2017-10-26 13:31

Osiedle Życzliwa Praga. Nowe mieszkania już w sprzedaży

Osiedle Życzliwa Praga - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG rusza ze sprzedażą kolejnego etapu inwestycji Osiedle Życzliwa Praga. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 90 lokali, które standardowo będą wyposażane w inteligentny system Smart House. Dolny pułap cenowy to 5799 zł /m2. Na nabywców czeka również niespodzianka - bon prezentowy na zakup wyposażenia o wartości 5000 złotych.
Osiedle Życzliwa Praga wznosi się na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Prace budowlane przy drugim etapie tej inwestycji mają rozpocząć się na początku nadchodzącego roku, a ich zakończenie zaplanowano na II kwartał 2019 roku. Docelowo na terenie osiedla powstanie ok. 700 lokali.

Osiedle Życzliwa Praga powinno trafić w gusta tych, którzy cenią kameralny klimat. Temu ostatniemu sprzyjać ma chociażby niska, dwu- i czterokondygnacyjna zabudowa oraz oraz jasne, stonowane elewacje. Mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Na osiedlu zaplanowano również zieleń oraz małą architekturę wraz z placem zabaw. Na komfort życia mieszkańców Osiedla Życzliwa Praga ma wpływać także pobliskie sąsiedztwo, gdzie nie brakuje placówek edukacyjnych i rozwiniętej komunikacji miejskiej.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, Woli, bliskim Tarchominie, Żoliborzu oraz w Ursusie i Wilanowie, a pod koniec roku 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.
„Po trzech kwartałach 2017 Grupa ROBYG sprzedała w sumie 2702 mieszkania. Tak wysoki wynik to efekt systematycznego wprowadzania do oferty lokali bardzo dobrze dopasowanych do oczekiwań klientów. Idealnym tego przykładem jest Osiedle Życzliwa Praga. Inwestycja posiada świetny stosunek jakości do ceny. Powstaje przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych – na przykład dotarcie do metra to zaledwie 10 minut jazdy tramwajem. Ponadto w okolicy znajduje się bogata infrastruktura usługowo-rekreacyjna. Przyszli mieszkańcy Osiedla Życzliwa Praga z pewnością docenią bliskość Galerii Północnej, gdzie znajdą wszystko co potrzebne w kwestii zakupów i szeroką ofertę rozrywkową. Tam też otworzyliśmy nowe biuro sprzedaży – z myślą o komforcie osób, które szukają mieszkania na bliskim Tarchominie – dzięki temu będą one mogły zapoznać się ze wszystkimi zaletami Osiedla Życzliwa Praga przy okazji codziennych zakupów” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Najważniejsze zalety Osiedla Życzliwa Praga:


 • na bliskim Tarchominie – jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy
 • w dzielnicy: Galeria Północna, liczne sklepy oraz bazarki, kameralne plaże nad Wisłą oraz Most Północny
 • zaledwie 10 minut jazdy tramwajem do metra
 • ciekawa forma architektoniczna
 • ekologiczne rozwiązania – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową
 • kameralna zabudowa
 • atrakcyjnie zaaranżowana zieleń
 • czujniki detekcji CO i LPG w garażach i stały nadzór ochrony i system monitoringu

„Bliski Tarchomin to jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Łączy w sobie kameralności i dostęp do zieleni z możliwością szybkiego dotarcia do centrum, jak i wyjazdu ze stolicy. Okolica rozwija się nie tylko pod względem mieszkaniowym, ale także infrastrukturalnym. W tej części miasta powstaje coraz więcej placówek publicznych, dróg dojazdowych i sklepów oraz lokali usługowych. Także sieć komunikacji miejskiej jest tu coraz sprawniejsza. To wszystko sprawia, że życie tu jest wygodne i atrakcyjne dla nieustannie powiększającego się grona Warszawiaków. My dostrzegliśmy ten potencjał i podążając za potrzebami mieszkaniowymi Polaków oferujemy nowoczesne lokale z systemem Smart House w cenie, w tej młodej i rozwijającej się dzielnicy” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Osiedle Życzliwa Praga - wizualizacja

Usytuowanie tuż przy Trasie Mostu Północnego ma zapewniać dobre połączenie z centrum


Wszystkie mieszkania ROBYG wyposażane są w technologię Smart House. Grupa zapewnia to rozwiązanie za darmo, bez dodatkowych opłat. System Smart House pozwala na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

 • enya220871 / 2018-05-14 18:58:25

  Chcę zaproponować swoje usługi z designe wnętrza. Pracuję w parze z kierownikiem robót, pokażemy potoczne obiekty. Doświadczenie w fachie więcej 8 lat. Moje prace można zobaczyć tu: http://tz-interior.com/ odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: