eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Park Południe. Robyg buduje kolejne mieszkania w Gdańsku

Park Południe. Robyg buduje kolejne mieszkania w Gdańsku

2019-03-04 12:44

Park Południe. Robyg buduje kolejne mieszkania w Gdańsku

Park Południe © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Grupa ROBYG rusza ze sprzedażą lokali realizowanych w ramach pierwszego etapu gdańskiej inwestycji Park Południe. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 45 lokali o powierzchniach od 27 do 70 mkw. Dolny pułap cenowy to 5500 zł za mkw.

Przeczytaj także: ROBYG Jagodno we Wrocławiu

Park Południe, czyli czternasta już gdańska inwestycja Robyg, to powstający w otoczeniu zieleni kompleks niskich budynków wielorodzinnych z własnym parkiem sensorycznym. W pierwszej fazie inwestycji deweloper zaplanował 45 mieszkań, od kompaktowych kawalerek o powierzchni 27 mkw. po przestronniejsze lokale czteropokojowe (do 70 mkw.). Cechą charakterystyczną osiedla ma być park sensoryczny.
- Inspirację do stworzenia osiedla z parkiem oddziaływującym na zmysły zaczerpnęliśmy z hortiterapii, czyli ogrodolecznictwa zakładającego wykorzystywanie roślin do stymulacji zmysłów. Tego typu ogrody spełniają funkcje socjalizujące, terapeutyczne oraz edukacyjne. Pobudzają one wszystkie zmysły: dotyku, wzroku, węchu, słuchu i smaku, stanowiąc ciekawe urozmaicenie w tradycyjnie projektowanych ogrodach – wyjaśnia Anna Wojciechowska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w gdańskim oddziale Robyg.

Park Południe to wyjątkowa propozycja przestrzeni mieszkaniowej w Gdańsku. Jej największym atutem jest nie tylko bogato porośnięty zielenią prywatny park dla mieszkańców, szeroka modernistyczna aleja roślin przecinająca osiedle, ale także niska, elegancka zabudowa dająca poczucie prywatności, która mimo dużych przeszkleń będzie zapewniała mieszkańcom komfort oraz poczucie prywatności. Przestrzenie pomiędzy budynkami zostaną w ciekawy sposób zagospodarowane nie tylko w zieleń, ale także place zabaw oraz wyjątkowe tereny rekreacyjne. Całość w subtelny sposób będzie ze sobą harmonizować tworząc pachnące zielenią miejskie zacisze.

Jak zapewnia deweloper, dzielnica, w której powstanie Park Południe to dynamicznie rozwijająca się część miasta. Okolica ta wyróżnia się ze względu na niską, kameralną architekturę. W ramach inwestycji infrastrukturalnych planowana jest budowa ul. Nowej Świętokrzyskiej, która będzie przebiegać w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Park Południe i usprawni dojazd do inwestycji. Podczas budowy ul. Nowej Świętokrzyskiej powstanie buspas, który dodatkowo poprawi komunikację miejską.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Park Południe to czternasta gdańska inwestycja Robyg


Powstanie nowych ścieżek rowerowych – w tym ścieżki przechodzącej przez teren samego osiedla, linii tramwajowych i przystanków autobusowych oraz okolicznych terenów zielonych i elementów małej architektury pozytywnie wpłynie na komfort życia mieszkańców dzielnicy.
- Zakup mieszkania na Chełmie to dzisiaj mądra inwestycja w przyszłość. Jest to doskonały wybór dla osób nowoczesnych, dostrzegających perspektywę rozwoju oraz chcących cieszyć się życiem w dużym mieście, przy jednoczesnym sąsiedztwie licznych terenów zielonych oraz rekreacyjnych – mówi Anna Wojciechowska. - To przystępna oferta dla tych, którzy nie chcą przepłacać – dodaje.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

  • Re: Park Południe. Robyg buduje kolejne mieszkania w Gdańsku

    karolinka / 2019-04-27 19:56:08

    W Trójmieście bardzo fajne osiedle teraz buduje Atal, jest położone blisko morza no i najważniejsze, że z okien mieszkań jest fajny widok na Zatokę, w budynku ma być też taras widokowy, bo takie widoki to ogromny atut inwestycji odpowiedz ] [ cytuj ]

  • Re: Park Południe. Robyg buduje kolejne mieszkania w Gdańsku

    robertgr / 2020-07-29 11:12:18

    Ja chyba zdecyduję się na Park Południe - bardzo podoba mi się zarówno oferta, jak i projekt oraz lokalizacja. Długo szukałem czegoś dla siebie, ale myślę, że to już będzie to :) Teraz tylko muszę jeszcze porozumieć się z bankiem, ale mam dość duże oszczędności i dobrą zdolność, nie powinno być kłopotu - byle wyrobić się przed nadchodzącą inflacją i ulokować sensownie kapitał. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2020

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: