eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ROBYG buduje osiedle City Sfera

ROBYG buduje osiedle City Sfera

2018-07-31 11:49

ROBYG buduje osiedle City Sfera

City Sfera - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG rusza ze sprzedażą lokali realizowanych w ramach inwestycji City Sfera. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 156 lokali, które standardowo będą wyposażane w inteligentny system Smart House. Dolny pułap cenowy to 8500 zł/m2. Prace rozpoczną się jeszcze w tym kwartale, a ich zakończenie zaplanowano na początek 2020 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Życzliwa Praga. 68 nowych lokali

W I etapie projektu City Sfera powstaną dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne, a w nich 156 o powierzchni od 29 do 81 m2. Ceny w nowej inwestycji rozpoczynają się już od 8500 zł/m2. Docelowo na osiedle City Sfera złoży się około 1000 mieszkań. To już 18 inwestycja ROBYG w Warszawie i pierwsza na terenie dzielnicy Włochy, a dokładnie na dobrze skomunikowanym z resztą miasta styku Ochoty, Woli i Włoc

Wszystkie mieszkania w standardzie wyposażone będą w system Smart House – w najwyższej z oferowanych przez ROBYG wersji Platinum, umożliwiającej zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi.

Projekt osiedla zakłada również powstanie klubu fitness, całorocznego kącika dla najmłodszych praz stacji rowerowej. Na dachach budynków znajdą się panele fotowoltaiczne na dachach budynków, a droga do mieszkań prowadzić będzie przez eleganckie lobby, w którym będzie się można napić kawy z ekspresu. Dodatkowo mieszkania wyposażone będą w rolety zewnętrzne elektrycznie sterowane, drzwi antywłamaniowe, a całe osiedle będzie monitorowane.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus i Włochy, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.
„Mocną pozycję na krajowym rynku nieruchomości Grupie ROBYG zapewniają: wysoki standard wykonania, kompleksowe projektowanie przestrzeni oraz atrakcyjna relacja ceny do jakości połączone z długoterminowym planowaniem i elastycznym dostosowywaniem oferty do potrzeb klientów. Należy również podkreślić, że dobra kontraktacja, wysoka płynność finansowa i uplasowane z sukcesem obligacje potwierdzają, że ROBYG to partner godny zaufania zarówno dla rynku kapitałowego, jak i klientów. Stabilna pozycja na rynku i dbałość o każdy szczegół inwestycji to cecha charakterystyczna ROBYG. Spółka przykłada wielką wagę nie tylko do samego projektu osiedla, ale też do lokalnej infrastruktury, dbając o dostępność sklepów, lokali usługowych, przedszkoli czy placów zabaw. Nowa inwestycja City Sfera to wysokiej jakości projekt, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność w pobliżu centrów biznesowych Warszawy. Części wspólne oraz elewacje będą wykończone m.in. drewnem i naturalnym kamieniem, budynki zostaną wyposażone w panele fotowoltaiczne i światła LED – co znacząco zmniejszy koszty eksploatacyjne” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

fot. mat. prasowe

City Sfera - wizualizacja

Osiedle zlokalizowane jest na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch.


City Sfera na Wiktorynie jest dobrze zlokalizowana – niedaleko Centrum, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch. Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy, ale też rozrywkowej części Warszawy – niezależnie od wybranego środka transportu. Dojazd do lotniska im. Fryderyka Chopina zajmuje kilka minut. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również rozwiniętą infrastrukturę usługową – centra rozrywki i galerie handlowe, takie jak: Blue City czy Reduta i liczne placówki publiczne – od szkół i przedszkoli po przychodnie zdrowia. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie. Położenie City Sfery sprzyja uprawianiu sportów i aktywności fizycznej przez cały rok – pobliski Park Szczęśliwicki zachęca do długich spacerów czy joggingu.

ROBYG w cenie mieszkania zapewnia Smart House, czyli technologię inteligentnego domu. Grupa, jako pierwszy deweloper na polskim rynku, wyposaża wszystkie mieszkania w ten nowoczesny system w standardzie – klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Smart House ułatwia codzienne życie dzięki zdalnej kontroli nad urządzeniami domowymi. Technologia ta pozwala mieszkać w nowoczesnym stylu – za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia z Internetem można sterować pracą m.in. oświetlenia. Dzięki temu w trakcie wyjazdów urlopowych można je włączać i wyłączać, co pozytywnie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa nieruchomości.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • charlesb / 2018-08-03 11:18:00

    Ciekawe, jak działa ten system Smart House, mi już kilka razy by się przydało to sterowanie oświetleniem w czasie urlopu. Panele fotowoltaiczne na dachach, kawa w lobby - czego to ludzie nie wymyślą, żeby sobie życie umilić ;) odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: