eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Życzliwa Praga. 68 nowych lokali

Osiedle Życzliwa Praga. 68 nowych lokali

2018-06-15 10:51

Osiedle Życzliwa Praga. 68 nowych lokali

Osiedle Życzliwa Praga - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży kolejnych lokali realizowanych w ramach inwestycji Osiedle Życzliwa Praga, które - podobnie jak inne realizacje tego dewelopera - w standardzie zostaną wyposażone w inteligentny system Smart House. Tym razem kupujący mogą wybierać spośród 68 mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 76 m2. Ceny rozpoczynają się od 5799 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na schyłek bieżącego roku.
Osiedle Życzliwa Praga powinno przypaść do gustu tym, którzy cenią sobie kompleksowo zaprojektowane miejsca i kameralny klimat, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do szeroko rozumianej infrastruktury. Inwestycja charakteryzuje się niską zabudową, starannie przemyślaną małą architekturą, a w jej pobliskim sąsiedztwie nie brakuje placówek oświatowych oraz szlaków komunikacyjnych.
„Grupa ROBYG wybiera miejsca na inwestycje bardzo skrupulatnie. Interesują nas przede wszystkim duże tereny, gdzie możemy stworzyć projekty, które staną się integralną częścią miasta z pełną infrastrukturą. Takie właśnie jest Osiedle Życzliwa Praga. W ramach inwestycji powstanie ponad 700 mieszkań w nowoczesnym układzie przestrzennym. Projekt wzbogaci tarchomińską zabudowę i przyczyni się do nadania prestiżu tej dzielnicy, jako miejsca, gdzie żyje się dobrze – życzliwie. Inwestycja posiada świetny stosunek jakości do ceny. Atutem osiedla jest jego usytuowanie. Trasa Mostu Północnego pozwala na błyskawiczny dojazd do centrum Warszawy i wyjazd z miasta. Dogodne jest też połączenie z lotniskiem w Modlinie. Szybkim tramwajem do stacji metra Młociny dojeżdża się w 5 minut. Ponadto w okolicy znajduje się bogata infrastruktura usługowo-rekreacyjna. Przyszli mieszkańcy Osiedla Życzliwa Praga z pewnością docenią bliskość Galerii Północnej” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Najważniejsze zalety Osiedla Życzliwa Praga:


 • na bliskim Tarchominie – jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy
 • w dzielnicy: Galeria Północna, liczne sklepy oraz bazarki, kameralne plaże nad Wisłą oraz Most Północny
 • zaledwie 10 minut jazdy tramwajem do metra
 • ciekawa forma architektoniczna
 • ekologiczne rozwiązania – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową
 • kameralna zabudowa
 • atrakcyjnie zaaranżowana zieleń
 • czujniki detekcji CO i LPG w garażach i stały nadzór ochrony i system monitoringu

fot. mat. prasowe

Osiedle Życzliwa Praga - wizualizacja

Do sprzedaży trafiło właśnie 68 kolejnych mieszkań


„Bliski Tarchomin to jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Łączy w sobie kameralność i dostęp do zieleni z możliwością szybkiego dotarcia do centrum, jak i wyjazdu ze stolicy. Okolica rozwija się nie tylko pod względem mieszkaniowym, ale także infrastrukturalnym. W tej części miasta powstaje coraz więcej placówek publicznych, dróg dojazdowych i sklepów oraz lokali usługowych. Także sieć komunikacji miejskiej jest tu coraz sprawniejsza. To wszystko sprawia, że życie tu jest wygodne i atrakcyjne dla nieustannie powiększającego się grona Warszawiaków. My dostrzegliśmy ten potencjał i podążając za potrzebami mieszkaniowymi Polaków oferujemy nowoczesne lokale z systemem Smart House w cenie w tej młodej i rozwijającej się dzielnicy. Dzięki systemowi Smart House można zarządzać pracą urządzeń elektrycznych, co pozwala wygenerować oszczędności w rachunkach sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Wszystko to sprawia, że osiedle Życzliwa Praga to miejsce wprost idealne do zamieszkania, przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku. Wyrazem naszej życzliwości wobec natury również jest specjalnie zaprojektowana mikroarchitektura – karmniki i domki dla ptaków przy alejkach” – mówi Joanna Chojecka.

Wszystkie mieszkania ROBYG wyposażane są w technologię Smart House. Grupa zapewnia to rozwiązanie za darmo, bez dodatkowych opłat. System Smart House pozwala na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

 • charlesb / 2018-06-18 11:34:28

  wspaniała wiadomość - osiedla robyg wyglądają bardzo ładnie, są nowoczesne i upiększają miasto, oby więcej takich budynków :) odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: