eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ROBYG buduje osiedle Praga Arte

ROBYG buduje osiedle Praga Arte

2018-08-13 13:39

ROBYG buduje osiedle Praga Arte

Praga Arte - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży lokali realizowanych w ramach inwestycji Praga Arte, które - podobnie jak inne realizacje tego dewelopera - w standardzie zostaną wyposażone w inteligentny system Smart House. Tym razem kupujący mogą wybierać spośród 246 mieszkań i 4 lokali usługowych. Ceny rozpoczynają się od 7999 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszy kwartał nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: ROBYG buduje osiedle City Sfera

Inwestycja Praga Arte to pierwsza praska inwestycja Grupy ROBYG. Wzniesie się przy ulicy Żupniczej, w niedalekim sąsiedztwie Bazaru Różyckiego i centrum handlowego Galeria Wileńska. W pobliżu nie brakuje również przedszkoli i szkół. Przy ulicy Brzeskiej, w budynku dawnego szpitala kolejowego, działa Praskie Centrum Medyczne, a na Kijowskiej przychodnia MEDI-system. Najbliższa okolica oferuje także całkiem sporo miejsc służących odpoczynkowi i rekreacji. Niedaleko stąd znajduje się kryta pływalnia z basenem sportowym. Latem wystarczy krótki spacer, aby się znaleźć na nadwiślańskiej plaży i skorzystać z oferty działających tam modnych klubów – takich jak „La Playa”, „Plażowa” i „Temat Rzeka”, czy na tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej z jej klimatycznymi pubami. Można też miło spędzić czas w jednym z dwóch parków: Skaryszewskim lub Praskim, czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę do położonego tuż przy nim ZOO.
„ROBYG przykłada wielką wagę nie tylko do samego projektu osiedla, ale też do lokalnej infrastruktury, dbając o dostępność sklepów, lokali usługowych, przedszkoli czy placów zabaw. Nowa inwestycja Praga Arte to wysokiej jakości projekt, łączący elegancję i nowoczesność – z dala od zgiełku miasta, ale przy zachowaniu świetnego skomunikowania z centrum. Jest to również projekt przyjazny środowisku, energochłonność budynku zmniejszyliśmy przez montaż na dachach budynków paneli fotowoltaicznych, oraz oświetlenia LED, które obniża zużycie energii a tym samym koszty eksploatacyjne” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG w cenie mieszkania zapewnia Smart House, czyli technologię inteligentnego domu. Grupa, jako jeden z pierwszych deweloper na polskim rynku, wyposaża wszystkie mieszkania w ten nowoczesny system w standardzie – klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Smart House ułatwia codzienne życie dzięki zdalnej kontroli nad urządzeniami domowymi. Technologia ta pozwala mieszkać w nowoczesnym stylu – za pomocą aplikacji mobilnej i połączenia z Internetem można sterować pracą m.in. oświetlenia. Dzięki temu w trakcie wyjazdów urlopowych można je włączać i wyłączać, co pozytywnie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa nieruchomości.

fot. mat. prasowe

Praga Arte - wizualizacja

Praga Arte powstaje przy ulicy Żupniczej


ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.
„Od początku 2018 roku GRUPA ROBYG wprowadziła do sprzedaży w Warszawie już około 650 lokali, podczas gdy łączna podaż deweloperów w stolicy spadła o ponad 17%. Wciąż duże zapotrzebowanie rynkowe skutkuje coraz większym zainteresowaniem zróżnicowaną ofertą, jaką mamy dla warszawiaków. W ostatnich tygodniach zaprezentowaliśmy projekt City Sfera, a teraz wprowadzamy do sprzedaży inwestycję Praga Arte na warszawskiej Pradze, która jest dla nas nową dzielnicą. Nowe, świetnie zlokalizowane osiedla w portfolio Grupy są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy doceniają udogodnienia i kompleksowe projektowanie przestrzeni” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (3)

 • marek55 / 2018-08-16 11:06:06

  To się Robyg szarpnął na dzielnicę. Ciekawe, jak z cenami, ale chyba nie mogą windować zbyt wysokich...
  odpowiedz ] [ cytuj ]

 • Kocham Pragę@

  walerian / 2018-09-27 19:29:57

  No no... Modna dzielnica. Może być ciekawie odpowiedz ] [ cytuj ]

 • robertgr / 2019-11-08 11:53:03

  Bardzo podoba mi się projekt tego osiedla i lokalizacja – zwłaszcza, że sam jestem rodowitym Warszawiakiem, z tej prawdziwej Warszawy (prawa strona Wisły). Cieszę się, że Praga tak pozytywnie się zmienia – z dzielnicy dresiarzy przetransformowała się do miejsca dla artystów i ludzi, którzy nie chcą mieszkać w 1 z 10 identycznych blokowisk znanych choćby z Białołęki… odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: