eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mój Ursus - nowe mieszkania od Robyg

Mój Ursus - nowe mieszkania od Robyg

2018-11-28 12:47

Mój Ursus - nowe mieszkania od Robyg

Mój Ursus © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG rusza ze sprzedażą lokali realizowanych w ramach pierwszego etapu inwestycji Mój Ursus. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 147 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 65 m2, które standardowo będą wyposażane w inteligentny system Smart House. Dolny pułap cenowy to 6260 zł/m2.

Przeczytaj także: Modern City - nowe mieszkania na Bemowie

Warszawski Ursus, ul. Posagu 7 Panien. To właśnie pod tym adresem wznosi się najnowsza inwestycja Robyg. Docelowo na osiedle Mój Ursus złożyć ma się około 2000 lokali. W pierwszym etapie na rynek trafi 147 z nich.

Zaletą lokalizacji osiedla jest dobre skomunikowanie z pozostałymi rejonami miasta. Mój Ursus położony jest zaledwie 6 kilometrów od centrum Warszawy, w niedalekim sąsiedztwie stacji kolejki SKM i pobliżu obwodnicy. Mieszkańcy zyskają również dogodny dostęp do pobliskich terenów rekreacyjnych, w tym Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

fot. mat. prasowe

Mój Ursus

W ramach inwestycji zlokalizowanej przy ul. Posagu 7 Panien powstanie około 2000 lokali w kilku etapach, z czego 147 w pierwszej fazie projektu.


„Grupa ROBYG to już 3 największe miasta Polski: Warszawa, Gdańsk i Wrocław. Taki rozwój jest możliwy dzięki uważnemu obserwowaniu potrzeb kupujących i dynamice rynku nieruchomości. Ursus coraz mocniej rozwija się w kierunku mieszkalnictwa i staje się – po Wilanowie i Białołęce – kolejną „młodą” dzielnicą Warszawy. Sprzyja temu rewitalizacja terenów poprzemysłowych i lokalizacja umożliwiająca zarówno szybką podróż do centrum miasta, jak i dogodny dojazd do sieci dróg krajowych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom uruchamiamy kolejną inwestycję w tej dzielnicy – powstanie tu około 2000 lokali mieszkalnych w standardzie ROBYG, czyli z systemem Smart House, terenami zielonymi i panelami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem LED zmniejszającym energochłonność części wspólnych, co sprawia duże oszczędności” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Warto przypomnieć, że w Smart House wyposażane są wszystkie inwestycje ROBYG. Dzięki temu mieszkańcy otrzymują szereg udogodnień związanych z codzienną eksploatacją energii elektrycznej oraz funkcjonalnością przestrzeni użytkowej. Rozwiązanie to pozwala na zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń w cenie zakupionego mieszkania. Przekłada się to na oszczędności – Smart House pozwala obniżyć rachunki nawet o 30%.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: