eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Życzliwe. ROBYG wchodzi na Białołękę

Osiedle Życzliwe. ROBYG wchodzi na Białołękę

2017-05-26 10:15

Osiedle Życzliwe. ROBYG wchodzi na Białołękę

Osiedle Życzliwe - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży lokali realizowanych w ramach powstającej na warszawskiej Białołęce inwestycji Osiedle Życzliwe. Rozpoczęcie prac budowlanych przy I etapie przewidziane jest na IV kwartał bieżącego roku. Docelowo powstanie 6 budynków, a w nich około 800 mieszkań oraz lokale usługowe. Budynki, podobnie jak inne realizacje tego dewelopera, w standardzie zostaną wyposażone w inteligentny system Smart House.
Warszawska aktywność ROBYG zakrojona jest na dość szeroką skalę. Deweloper buduje na Bemowie, Mokotowie, w Ursusie i Wilanowie oraz na Żoliborzu. Na ten rok planowane jest uruchomienie kolejnych projektów, m.in. na terenie dzielnicy Włochy.
„Zaplanowana na bieżący rok kontraktacja sięga 3300 lokali i sprawia, że energicznie przystępujemy do otwierania nowych projektów i inwestycji zarówno na terenie Warszawy, jak i Gdańska. Osiedle Życzliwe wznosi się przy ulicy Życzliwej w Warszawie, a więc punkcie, który tętni życiem, a dodatkowo jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Dla klientów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, znaczenie może mieć fakt, iż wszystkie lokale standardowo wyposażone będą w bezpłatny system Smart House. Zadbaliśmy również, aby Osiedle Życzliwe zaprojektować kompleksowo, z uwzględnieniem części usługowej, placu zabaw dla najmłodszych, ochrony i innych udogodnień dla mieszkańców” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Osiedle Życzliwe - wizualizacja

Osiedle Życzliwe obejmie łącznie około 800 mieszkań i lokali usługowych w 6 budynkach


Działka, na której powstanie Osiedle Życzliwe, usytuowana jest na terenie Tarchomina, co gwarantuje jego przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Niedaleko stąd do Trasy Mostu Północnego, i ulicy Modlińskiej, które pozwalają wygodnie dostać się zarówno do centrum, jak i wyjechać poza Warszawę. Metro oddalone jest o zaledwie 10 minut jazdy tramwajem. Ponadto zakładane jest uruchomienie nowych połączeń – powstać ma m.in. przedłużenie linii tramwajowej z Mostu Północnego do ul. Modlińskiej wraz z dalszą rozbudową tej nitki komunikacyjnej. Okolica projektu ROBYG jest atrakcyjna szczególnie dla aktywnych i energicznych osób, które chętnie włączają się w życie społeczne i kulturalne miasta. ROBYG – tak jak w innych dzielnicach – zamierza angażować się w życie lokalnej społeczności, uczestnicząc regularnie w projektach edukacyjnych czy rozrywkowych.

Inwestycja Osiedle Życzliwe to projekt stworzony z myślą o młodych ludziach. Minimalistyczne białe elewacje w połączeniu z kolorowymi akcentami nadają projektowi nowoczesny i dynamiczny charakter. Osiedle Życzliwe to nieduże, zarazem funkcjonalne i nowoczesne mieszkania. Ciekawa forma architektoniczna, kameralna zabudowa oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń zadowoli każdego klienta
„Białołęka to największa dzielnica Warszawy – jej rozmiar oraz intensywna rozbudowa w ostatnich latach sprawia, że skala potrzebnej infrastruktury jest duża, szczególnie w pewnych fragmentach dzielnicy. Z drugiej strony funkcjonują dobrze rozwinięte obszary – takie jak okolice nowej inwestycji ROBYG. Ta część Białołęki zyskuje coraz lepsze połączenia z centrum Warszawy. Poza nowymi mostami Grota-Roweckiego i Północnym, planowane jest przedłużenie linii tramwajowej z Mostu Północnego do ul. Modlińskiej i dalej do Trasy Toruńskiej, a nieopodal osiedla ROBYG powstanie największa w tej części miasta galeria handlowa. Wszystkie szczegóły dotyczące nowej inwestycji dostępne będą u specjalistów w biurze sprzedaży przy ul. Modlińskiej 119, którego otwarcie planowane jest 27 maja 2017 roku” – dodaje Joanna Chojecka.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Kluczowe dane Grupy ROBYG:


  • Kontraktacja w 2016 roku: 2 957 lokali – wzrost o 27% wobec 2015
  • Szacowana kontraktacja w 2017: około 3 300 lokali – przy zachowaniu dotychczasowych tendencji rynkowych
  • Liczba lokali przekazanych w 2016 roku: około 2 800
  • Liczba przekazań planowana na 2017 rok: około 2 500 mieszkań

oprac. : eGospodarka.pl


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: