eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Parkowe w Gliwicach: nowe mieszkania w sprzedaży

Osiedle Parkowe w Gliwicach: nowe mieszkania w sprzedaży

2019-02-06 09:52

Osiedle Parkowe w Gliwicach: nowe mieszkania w sprzedaży

Murapol Osiedle Parkowe - II etap © fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania w Gliwicach. Grupa Murapol poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży kolejnej puli mieszkań powstających w ramach drugiego etapu Osiedla Parkowego. Tym razem do oferty trafiło 96 mieszkań - od kompaktowych kawalerek po przestronne, niemal 60-metrowe lokale czteropokojowe. 8-kondygnacyjny budynek dostarczy na gliwicki rynek niemal 3,7 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Wstępny harmonogram zakłada, że nowe mieszkania będą gotowe w I kw. 2020 roku.

Przeczytaj także: Murapol buduje Osiedle Parkowe w Gliwicach

Kolejny etap inwestycji Osiedle Parkowe oferuje nabywcom 96 mieszkań, wśród których znajdziemy zarówno kawalerki, jak i większe, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Rozpiętość metraży to od 25 do 58 mkw. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Dodatkowo na 4 i 5 piętrze zaprojektowane zostały przestronne tarasy. Projekt powstał w należącej do Grupy Abadon Real Estate (segment wykonawczy holdinu Murapol) pracowni Murapol Architects Drive Sp. z o.o.

Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano halę garażową z 62 miejscami parkingowymi oraz 48 naziemnych stanowisk postojowych.

Wprowadzony do sprzedaży budynek zostanie wyposażony w Home Management System - rozwiązanie umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

Prace budowlane już trwają. Harmonogram zakłada, że mieszkania powstające w tym etapie będą gotowe w pierwszym kwartale 2020 roku.
- Do Gliwic weszliśmy w ubiegłym roku dostrzegając potencjał rynku mieszkaniowego tej lokalizacji. Dotychczas wprowadzone do sprzedaży mieszkania w naszej premierowej inwestycji w tym mieście, Murapol Osiedle Parkowe, cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego uruchamiamy komercjalizację kolejnego budynku. Cały projekt będzie kilkuetapowym przedsięwzięciem deweloperskim, w ramach którego zrealizujemy kompleks mieszkaniowy obejmujący ponad 660 lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 26 tys. mkw. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

fot. mat. prasowe

Murapol Osiedle Parkowe - II etap

Grupa Murapol wprowadziła do sprzedaży kolejnych 96 mieszkań


Inwestycja Murapol Osiedle Parkowe powstaje w zielonej części Gliwic, na osiedlu Wojska Polskiego, położonym tuż obok Śródmieścia. Ta część miasta jest doskonale skomunikowana z pozostałymi jego dzielnicami, a także z trasami wyjazdowymi, w tym z autostradą A4. Okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, rekreacyjną oraz komunikacyjną. W pobliżu znajdują się dwa parki miejskie - Szwajcaria i Starokozielski oraz rzeka Kłodnica, a w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane jest centrum handlowe.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: