eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowy Horyzont we Wrocławiu – kolejny etap już w sprzedaży

Nowy Horyzont we Wrocławiu – kolejny etap już w sprzedaży

2015-06-08 15:03

Nowy Horyzont we Wrocławiu – kolejny etap już w sprzedaży

Nowy Horyzont © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W ramach osiedla Nowy Horyzont, usytuowanego we wrocławskiej dzielnicy Stabłowice, powstają właśnie dwa nowe budynki – B i C. Deweloper wprowadził już do sprzedaży mieszkania z tej części inwestycji. Wszystkie lokale objęte są programem MdM, a ceny za m2 zaczynają się od 4591 zł.
Nowy Horyzont to ogrodzone osiedle położone w północno-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Stabłowice, w otoczeniu parków i stawów. W ramach kompleksu docelowo powstać ma pięć budynków o niskiej, 4-piętrowej zabudowie. Do dyspozycji mieszkańców jest plac zabaw oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

W sprzedaży znalazły się już 2- i 3-pokojowe mieszkania o metrażach odpowiednio 38-55 m2 i 56-67 m2 w powstających właśnie budynkach B i C. Wszystkie posiadają balkony lub tarasy. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 4591 zł, dlatego lokale objęte zostały programem MdM. Zakończenie budowy nowego etapu planowane jest na I kwartał 2016 roku.

Ostatnie wolne lokale dostępne są również w zrealizowanym już w II etapie obiekcie A3. Są to cztery 2-pokojowe mieszkania o metrażach od 46.85 do 57.47 m2, dwa 3-pokojowe mieszkania od 71.29 do 71.69 m2 oraz pięć lokali 4-pokojowych o powierzchni od 82.01 do 85.97 m2.
Osiedle Nowy Horyzont to miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń oraz obcowanie z naturą, oczekujących od swoich mieszkań przede wszystkim przestrzeni. Stabłowice to rejon, który ciągle się rozwija. W jego okolicach powstają wciąż kolejne inwestycje, w tym bardzo nowoczesny szpital wojewódzki, a w najbliższym czasie, w bezpośrednim sąsiedztwie rozpocznie się budowa szkoły z przedszkolem, co zdecydowanie przyczyni się do poprawy jakości i komfortu codziennego życia mieszkańców Nowego Horyzontu – mówi Jadwiga Sikorska – Kniter, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

fot. mat. prasowe

Nowy Horyzont

W ramach inwestycji powstanie pięć budynków o niskiej, 4-piętrowej zabudowie


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: