eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Jakie inwestycje mieszkaniowe szykują deweloperzy?

Jakie inwestycje mieszkaniowe szykują deweloperzy?

2015-09-13 00:12

Jakie inwestycje mieszkaniowe szykują deweloperzy?

Inwestycja Wawel Service przy Garażowej w Warszawie © fot. mat. prasowe

Jakie mieszkania znajdą się w nowych projektach deweloperskich? Czy biorąc pod uwagę duży popyt ze strony klientów firmy wprowadzają na rynek kolejne inwestycje z przyspieszeniem i zaproponują szerszą ofertę niż wcześniej planowały? Po informacje na ten temat sięgnął portal nieruchomości Dompress.pl.

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


Realizujemy ambitny plan wprowadzenia do oferty ponad 2000 nowych mieszkań w 2015 roku. Są to zarówno nowe projekty jak i kolejne etapu już realizowanych przedsięwzięć. Dotychczas w 2015 roku uruchomiliśmy II Etap Osiedla Mała Praga oraz I Etap Osiedla Krzemowego znajdującego się przy ul. Cybernetyki w Warszawie, w Krakowie I etap Osiedla 5 Dzielnica, Centralna Park oraz IV etap osiedla Grzegórzecka, we Wrocławiu V etap Osiedla Graniczna.

Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord


Harmonogram realizacji inwestycji przygotowujemy tak, aby jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom nabywców. Zaplanowane projekty realizujemy zgodnie z wcześniej przyjętym planem. W Warszawie po uruchomieniu drugiego etapu Stacji Kazimierz, planujemy wprowadzenie także trzeciej fazy inwestycji. W samym sercu Woli w nowym budynku powstanie 88 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Planowany termin zakończenia budowy to trzeci kwartał 2017 roku. Nasze nowe osiedle Brzozowy Zakątek, zlokalizowane w malowniczym warszawskim Wilanowie, powiększy się niebawem o trzy budynki, w których przed końcem 2017 roku powstanie łącznie 236 lokali. W tej samej dzielnicy stanie też trzygwiazdkowy Hotel Wilanów, który już w połowie przyszłego roku zaoferuje 190 pokoi.

Pośród pozostałych inwestycji, które zamierzamy uruchomić do końca 2015 roku znajduje się także m.in. trzeci etap osiedla Neptun w podwarszawskich Ząbkach, w którym zaprojektowane zostało 217 lokali. Ich budowa zakończy się w III kw. 2017 roku.

W Gdańsku w czwartym etapie inwestycji 2 Potoki w ostatnim kwartale 2016 roku powstanie 96 lokali. W Dolinie, zlokalizowanej w dzielnicy Rębowo, zaplanowane zostały 182 lokale. Termin zakończenia tego projektu przewidziany jest na IV kw. 2018 roku.

W Kowalach koło Gdańska w 5 budynkach wprowadzimy do sprzedaży 280 lokali, których budowa zakończyć się ma w trzecim kwartale 2017 roku. W drugim etapie projektu Brama Sopocka w Gdyni do sprzedaży trafią 42 lokale, realizacja których dobiegnie końca w I kw. 2017 roku.
W Olsztynie w siódmym budynku Osiedla Tęczowy Las, usytuowanym na granicy z gminą Stawiguda, zaprojektowane zostało 87 lokali. Termin zakończenia budowy to drugi kwartał 2017 roku.

Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service


We wrześniu wprowadzimy do sprzedaży naszą nową ofertę mieszkaniową. Inwestycja, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów jest nowoczesnym i atrakcyjnym kompleksem, znajdującym się w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów Krakowa. Zaletami projektu jest doskonała komunikacja z centrum miasta i rozbudowana infrastruktura w otoczeniu osiedla. W ofercie znajdą się zarówno duże, przestronne lokale, jak i dwupokojowe kompaktowe mieszkania dedykowane pod wynajem oraz mniejsze mieszkania z cyklu - moje pierwsze M.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


Jesteśmy konsekwentni w rozszerzaniu naszej oferty w Warszawie, stąd też jeśli chodzi o nowe inwestycje staramy się zarówno poszerzać spektrum lokalizacji o kolejne dzielnice, jak również kontynuować działalność w rejonach, gdzie spotkaliśmy się z dobrą reakcją klientów i znamy dokładnie ich potrzeby. W najbliższych tygodniach zgodnie z planem uruchomimy kolejny etap osiedla Kolska od Nowa, w którym znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach, w których przygotujemy nieco więcej dużych apartamentów, które bardzo szybko znalazły nabywców w pierwszym etapie osiedla.

fot. mat. prasowe

Inwestycja Wawel Service przy Garażowej w Warszawie

Kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy położony przy ul. Garażowej 5 na warszawskim Mokotowie.


W ścisłym Śródmieściu Warszawy planujemy uruchamiać inwestycję przy ulicy Pereca. Tu stawiamy na mieszkania o podwyższonym standardzie, głownie dwupokojowe. Na pierwszy kwartał 2016 roku zaplanowaliśmy wstępnie powrót na Bemowo i rozpoczęcie prac na niedawno zakupionej działce przy ul. Człuchowskiej, gdzie zaprojektowany został kameralny budynek z około 70 mieszkaniami. Powoli przymierzamy się także do kolejnej inwestycji na Bielanach, gdzie doskonale znamy już rynek. Tym razem w centralnej części starych Bielan planujemy realizację bardzo ciekawego projektu dla wymagających mieszkańców.

 

1 2 3

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: