eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Victoria Dom buduje Osiedle Mieszko

Victoria Dom buduje Osiedle Mieszko

2017-06-17 00:54

Victoria Dom buduje Osiedle Mieszko

Osiedle Mieszko - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Deweloper Victoria Dom rusza ze sprzedażą lokali oferowanych w ramach inwestycji Osiedle Mieszko. Realizowany w jej ramach budynek wielorodzinny dostarczy na stołeczny rynek 150 lokali o powierzchniach od 26 do 86 m2. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planami, mieszkania będą gotowe w pierwszym kwartale 2019 roku. Ceny rozpoczynają się od 6690 zł/m2.
Osiedle Mieszko powstaje u zbiegu ulic Chrzanowskiego i Przeworskiej, w miejscu gdzie niegdyś znajdowała się fabryka cukierków Mieszko, a więc de facto w samym sercu warszawskiego Grochowa. Plany Victoria Dom zakładają, że powstanie tu 150 mieszkań: od kameralnych kawalerek o powierzchni 26 m2 po przestronne pięciopokojowe lokale o metrażu 86 m2. Każde z nich posiadać będzie balkon lub ogródek. Minimalna cena za m2 to 6690 zł.

Osiedle Mieszko ma wyróżniać się nowoczesną architekturą i przyjaznym dla lokatorów zagospodarowaniem terenu. Mieszkańcy będą mogli korzystać z cichobieżnych wind, parkingu podziemnego i naziemnego, komórek i boksów lokatorskich, a także z zielonej strefy rekreacyjnej.

Atutem ma być również lokalizacja inwestycji. Osiedle Mieszko wznosi się zaledwie 300 metrów od przystanków komunikacji miejskiej, a w niedalekiej odległości planowane są stacje III odcinka metra: Mińska i Rondo Wiatraczna. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe: Promenada, Szembeka, King Cross, Gocław, oferujące duży wybór sklepów i punktów usługowych, dyskonty Lidl i Biedronka oraz bazarki ze świeżą, ekologiczną żywnością. Inwestycja znajduje się blisko Wojskowego Instytutu Medycznego (Szpital na Szaserów), a w okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół (w tym wyższa – SWPS).

Mieszkańcy będą mogli również korzystać z licznych w okolicy obiektów sportowych, m.in. Ośrodka Sportów i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, halą sportową i siłownią, Pływalni Szuwarek z dwoma basenami i salą fitness czy bogatej oferty Klubu Sportowego "Orzeł". Dodatkowo kilka minut drogi od inwestycji znajdują się parki: Park J. Polińskiego, Park Obwodu Praga Armii Krajowej, Park Skaryszewski oraz Rezerwat Przyrody Olszynka Grochowska.

Oddanie budynku do użytkowania planowane jest w pierwszym kwartale 2019 r.

fot. mat. prasowe

Osiedle Mieszko - wizualizacja 1

Osiedle Mieszko to łącznie 150 mieszkań lw centrum Grochowa i


„Osiedle Mieszko to nasza kolejna inwestycja na Pradze, która stała się ostatnio bardzo popularna wśród Klientów. Niska zabudowa okolicy i wiele terenów zielonych pozwalają odpocząć od zgiełku. Jednocześnie pofabryczne przestrzenie na pobliskiej ulicy Mińskiej zaadaptowane zostały na restauracje i kluby, dzięki czemu rozkwita tu życie kulturalne, a ta część Pragi tętni po prostu życiem. Lokalizacja osiedla jest bardzo atrakcyjna także dzięki doskonałej komunikacji z innymi częściami miasta oraz bliskiej odległości do planowanych stacji metra” - podkreśliła Monika Śliwa Dyrektor Marketingu Victoria Dom.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

 • nanik / 2018-10-11 18:23:32

  To jest właśnie ten typ osiedla i bloku w którym wszystko mi odpowiada –
  przynajmniej na razie :) Zarówno okolica, jak i proponowane metraże jak
  najbardziej na plus. Na szczęście mam już zdolność kredytową, więc w końcu
  będę mogła pozwolić sobie na swoje własne mieszkanko – dwa pokoje na
  małym metrażu :) I właśnie to osiedle jest na pierwszym miejscu w moim
  subiektywnym, rankingu. Teraz to z mojego polecenia Victorii Dom, nawet moi
  znajomi myślą o tym, żeby kupić mieszkanie na osiedlu na Białołęce Classic 5,
  bo wygląda nieźle. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: