eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Budnex buduje nowe mieszkania w Gorzowie

Budnex buduje nowe mieszkania w Gorzowie

2017-12-14 10:26

Budnex buduje nowe mieszkania w Gorzowie

Realizowany budynek w najwyższej części będzie miał cztery piętra © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Frma Budnex rozpoczęła kolejną fazę inwestycji zlokalizowanej przy gorzowskim Placu Jana Pawła II. Tym razem przyszli mieszkańcy czteropiętrowego budynku będą mogli wybierać spośród 134 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchniach od 35 do 78,5 mkw. Przekazanie lokali zaplanowano na koniec 2019 roku.
Aktualnie powstający budynek to już piąty z obiektów realizowanych przez Budnex przy Placu Jana Pawła II w gorzowskiej dzielnicy Górczyn.
– Za decyzją o kontynuacji budowy stoi przede wszystkim zainteresowanie, jakim od zawsze cieszyły się mieszkania usytuowane przy Placu Jana Pawła II. Zresztą i sam Górczyn jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gorzowie – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes Budnex. – We wznoszącym się właśnie budynku powstaną 134 nowe mieszkania, które oddanie do użytkowania zaplanowaliśmy na koniec 2019 roku – dodaje.

Autorem projektu V budynku, podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich etapów osiedla, jest architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą - Budnex Deweloper. Prace przy realizacji obiektu już trwają. Aktualnie wylewane są ławy fundamentowe pod przyszły budynek, a do końca roku wykonane zostaną ściany kondygnacji podziemnej.

Realizowany budynek w najwyższej części będzie miał cztery piętra i składał się będzie z sześciu klatek. W inwestycji znajdą się mieszkania o powierzchni od 35 do 78,5 mkw. w wersjach dwu-, trzy- i czteropokojowych z aneksami kuchennymi. Tak jak w przypadku poprzednich inwestycji deweloper bez dodatkowych kosztów zaoferuje klientom możliwość zmian w układzie ścianek działowych i instalacji, więc w przypadku niektórych mieszkań będzie można wydzielić osobną kuchnię. Będzie też możliwość łączenia sąsiednich lokali w większe mieszkania, co może zainteresować Klientów poszukujących mieszkań z większą ilością pokoi lub o większej powierzchni. Pomimo, że rozpoczęcie sprzedaży tej inwestycji zaplanowane jest na styczeń nowego roku, wiemy już, że cena metra kwadratowego mieszkań w tej lokalizacji zaczynać się będzie od 3950 zł brutto. W inwestycji nie zabraknie również tak charakterystycznych dla projektów sygnowanych logo Budnex obszernych balkonów, których powierzchnia wyniesie przeszło 15 mkw. Dodatkowo do mieszkań położonych na wysokim parterze przynależeć będą tarasy o powierzchni 22 mkw.

fot. mat. prasowe

Budynek V - wizualizacja

W ramach następnego etapu osiedla, deweloper wybuduje 134 lokale.


Warto dodać, że projekt budynku zakłada ciche windy w każdej klatce, które obsługiwać będą również poziom hali garażowej. Prócz podziemnych miejsc postojowych jedno i dwustanowiskowych deweloper oferuje również indywidualne garaże.

By zrozumieć w czym tkwi ogromna popularność inwestycji Budnex położonych przy Placu Jana Pawła II, należy się przyjrzeć lokalizacji tego osiedla. Bezsprzecznym atutem są tutaj przedszkole i żłobek, które znajdują się w sąsiedztwie inwestycji oraz bliskość szkół. Przyszli mieszkańcy inwestycji blisko będą mieli również do Parku Górczyńskiego i Parku 750-lecia oraz wszelkich usług - zaczynając od najmniejszych osiedlowych sklepików na dużych centrach handlowych kończąc. Jak podkreśla deweloper to jedna z jego ostatnich lokalizacji w tym rejonie Gorzowa.

fot. mat. prasowe

Plac Jana Pawła II w Gorzowie

Mieszkania przy Placu Jana Pawła II zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.