eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nadolnik Compact Apartments. Kompaktowe mieszkania w Poznaniu

Nadolnik Compact Apartments. Kompaktowe mieszkania w Poznaniu

2018-04-24 09:58

Nadolnik Compact Apartments. Kompaktowe mieszkania w Poznaniu

Nadolnik Compact Apartments © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Poznań, ulica Nadolnik 8. To właśnie pod tym adresem powstaje kompleks smart apartamentów. Plany dotyczące I etapu tej inwestycji zakładają powstanie 213 lokali usytuowanych w jednym z sześciu budynków, który osiągnął już stan surowy.
Prace przy realizacji I etapu Nadolnik Compact Apartments trwają już od jesieni. Inwestycja powstaje przy ulicy Nadolnik, w pobliskim sąsiedztwie parku ks. Tadeusza Kirschke. Docelowo będzie składać się z sześciu budynków, które dostarczą na wielkopolski rynek niemalże 1000 smart apartamentów, z których najmniejszy będzie sobie liczył 19 m kw., a największy - 51 m kw.

Inwestor zakłada, że mieszkania powstające w ramach Nadolnik Compact Apartments znajdą swoich amatorów wśród studentów, świeżo upieczonych absolwentów, jak i osób rozpoczynających karierę zawodową. Każdy z budowanych smart apartamentów ma być alternatywą dla mieszkania, która pomimo naprawdę skromnej powierzchni ma pomieścić osobną kuchnię, łazienkę oraz przestrzeń przeznaczoną do pracy, nauki, czy wypoczynku. W ramach inwestycji zostaną przygotowane między innymi: standardowe apartamenty 20 m kw. dla 2 osób, ale też apartamenty z antresolą o powierzchni 32 m kw. (przestrzeń dla 4 osób).
– Stworzymy pełną infrastrukturę z myślą o osobach uprawiających sport, w tym boxy rowerowe, idealne dla rowerzystów, korty i boiska. W dawnym młynie powstanie restauracja, sale wykładowe, a na terenie kompleksu - miejsce do grillowania. Inwestycję zaplanowaliśmy i realizujemy kompleksowo, aby na miejscu były wszelkie udogodnienia dla lokatorów – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości
Grupy Partner, będącej inwestorem Nadolnik Compact Apartments. I etap będzie gotowy jesienią tego roku.

Jak zaznacza przedstawiciel inwestora, cały projekt Nadolnik Compact Apartments zostanie przygotowany dla klientów indywidualnych, ale też dla klientów mających na celu inwestycję w nieruchomości. Dysponując nadwyżką kapitału, warto kupić smart apartament, a następnie zarabiać na wynajmie.
– Inwestycja w każdy z naszych smart apartamentów pozwala osiągnąć stopę zwrotu na poziomie do 8,1 procent. Deweloper gwarantuje najem - zauważa Michał Wawrzyniak.
Istnieje możliwość kredytowania zakupu smart apartamentu na Nadolniku, a rata według prognoz inwestora, będzie wynosić nieco ponad 600 zł. Taka propozycja stanowi alternatywę dla studentów, myślących o wynajmowaniu lokum w akademiku w Poznaniu. Ponadto, każdy lokal może być wykończony „pod klucz”, a możliwość odliczenia podatku VAT zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów, to dodatkowe udogodnienie. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, ponad 20 procent lokali zostało zarezerwowanych.

fot. mat. prasowe

Nadolnik Compact Apartments - budowa

Nadolnik Compact Apartments to największy kompleks smart apartamentów w Polsce


Warto nadmienić, że obok Nadolnika, niestandardową realizacją Grupy Partner jest również Młyn nad Cybiną. U zbiegu ulic Sarniej i Sośnickiej na poznańskim Zielińcu, XIX-wieczny młyn jest aktualnie przekształcany na budynek mieszkalny. Finalnie w młynie, składającym się z dwóch części, będzie 131 mieszkań. Inwestycja wyróżnia się stylem loftowym oraz położeniem przy Jeziorze Swarzędzkim. Całość ma być gotowa w drugiej połowie 2018 roku. Klienci mają do wyboru między innymi duże mieszkania, 3- i 4-pokojowe o powierzchni powyżej 60 m kw. Do dyspozycji są także apartamenty w młynie o metrażu powyżej 100 m kw. Zarówno Nadolnik Compact Apartments, jak i Młyn nad Cybiną wyróżniają się na wielkopolskim rynku deweloperskim. Grupa Partner realizuje także Śródka OdNowa, Murawa Park i Przystań Warta, zlokalizowane w granicach Poznania. Deweloper aktualnie pracuje więc nad pięcioma inwestycjami.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: