eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe Rokitki jeszcze większe

Nowe Rokitki jeszcze większe

2019-03-08 00:35

Nowe Rokitki jeszcze większe

Nowe Rokitki © fot. mat. prasowe

Nowe Rokitki. Pod tą nazwą kryje się budowane pod Tczewem osiedle mieszkaniowe. W powstającym właśnie V i VI etapie inwestycji zaplanowano powstanie 9 kameralnych budynków, które pomieszczą od 10 do 18 mieszkań. Do końca marca br. trwa promocja, w ramach której kupujący mogą zakupić lokal z darmowym parkingiem. Odbiór mieszkań ma nastąpić w ostatnim kwartale tego roku.
Inwestycja Nowe Rokitki to realizacja należąca do portfolio spółki Dekpol Deweloper. Nowe mieszkania powstają w położonych nieopodal Tczewa Rokitkach. W pobliżu inwestycji znajduje się oferująca liczne miejsca pracy strefa ekonomiczna, nie brakuje również innych udogodnień, jak np. prywatna szkoła podstawowa, sklep i siłownia.

W V i VI etapie inwestycji powstanie 9 budynków, a w nich od 10 do 18 mieszkań o powierzchni od 40 m² do 77 m². Jak zapewnia deweloper, funkcjonalne układy pomieszczeń mają zapewniać przyszłym mieszkańców szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Atutem inwestycji mają być również ceny, konkurencyjne wobec tego, co proponuje rynek trójmiejski.

Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach zostaną wzbogacone o przestronne balkony. Właściciele lokali będą mogli skorzystać z oferty wykończenia pod klucz z użyciem wysokiej jakości materiałów.

Deweloper przygotował specjalną ofertę dla nabywców mieszkań w inwestycji. Do końca marca mają oni możliwość zakupienia lokalu wraz z miejscem postojowym w nowoczesnej hali garażowej. Dzięki promocji klienci zaoszczędzą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, które będą mogli wykorzystać np. do wykończenia swojego nowego „M”.

fot. mat. prasowe

Nowe Rokitki

W V i VI etapie realizowanego pod Tczewem osiedla powstaje 9 kameralnych budynków


Nowe Rokitki są budowane przede wszystkim z myślą o potrzebach rodzin. Na terenie inwestycji powstaną dwa place zabaw obfitujące w atrakcje dla najmłodszych mieszkańców. Osiedle realizowane jest w otoczeniu licznych terenów rekreacyjnych, których obecność sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w gronie familijnym. Spokojna, zielona okolica pozwala na długie spacery, jogging czy wycieczki rowerowe. Nieopodal kompleksu znajduje się m.in. urokliwe jezioro ze strefą wypoczynkową stanowiącą doskonałe miejsce na rodzinny piknik.

Osiedle jest dogodnie skomunikowane z pobliskim Tczewem, do którego mieszkańcy dojadą samochodem bez stania w korkach w zaledwie 15 minut. Nowe Rokitki mieszczą się także w bliskiej odległości od autostrady umożliwiającej szybki dojazd do Trójmiasta. Przewidywany termin odbioru mieszkań w inwestycji nastąpi w IV kwartale 2019 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: