eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rusza budowa osiedla Liviny Grupy BY MADE

Rusza budowa osiedla Liviny Grupy BY MADE

2022-02-04 00:22

Rusza budowa osiedla Liviny Grupy BY MADE

Osiedle Liviny - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na południe od centrum Wrocławia rusza budowa osiedla domów Liviny. Nowa inwestycja Grupy BY MADE będzie się składała z 87 domów o powierzchni od 121 do 129 mkw. I etap inwestycji - 16 domów - ma zostać zakończony w I kwartale 2023 roku.

Przeczytaj także: Nowe domy w Konstancinie

Nazwa Liviny pochodzi od połączenia słów living i Iwiny.
Słowną kompilacją chcieliśmy zwrócić uwagę na atrakcyjną lokalizację Livin. To przestrzeń, która posiada pełną infrastrukturę, a jednocześnie graniczy z terenami zielonymi, co pozwala na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – mówi Daniel Szewc, dyrektor ds. rozwoju z Grupy BY MADE.

Kameralne osiedle wśród zieleni


Nowa inwestycja Grupy BY MADE to 87 eleganckich, biało antracytowych domów położonych na dużych działkach – do 500 mkw. Powierzchnie samych domów będą zróżnicowane – od 121 do 129 mkw. i liczbie pokoi od 4 do 5. Do domów będą przynależały ogródki, miejsca postojowe oraz garaże. W pierwszym etapie osiedla powstanie 16 domów.
Zaletą naszych domów są przede wszystkim duże przeszklenia, dzięki którym do każdego pomieszczenia dotrze odpowiednio dużo światła dziennego. Sprawi to, że wnętrza domów będą niezwykle jasne i przytulne – mówi Daniel Szewc.
Każdy z domów będzie posiadał rolety zewnętrzne na parterze, ogrzewanie podłogowe, instalację pod montaż paneli fotowoltaicznych, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Na osiedlu zaplanowano również poprowadzenie światłowodu.

fot. mat. prasowe

Osiedle Liviny - wizualizacja 2

Każdy z domów będzie posiadał rolety zewnętrzne na parterze, ogrzewanie podłogowe, instalację pod montaż paneli fotowoltaicznych, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe.


Atrakcyjna lokalizacja


Lokalizacja osiedla Liviny to zaciszna część aglomeracji wrocławskiej – pomiędzy ulicami Brochowską i Miodową w Iwinach pod Wrocławiem. Osiedle otoczone będzie z jednej strony pasem zieleni, a z drugiej – zabudową willową.

W pobliżu osiedla znajduje się Park Bieńkowicki, a w odległości 4 km – popularne miejsce wypoczynku wrocławian – Park Brochowski. Na sąsiednim Brochowie w 2022 roku powstanie także Wrocławski Park Wodny z basenem, saunarium oraz strefą fitness. Mieszkańcy Livin zrobią zakupy w pobliskich sklepach, a po większe sprawunki będą mogli udać się na Brochów czy Jagodno.

Zaletą osiedla jest bardzo dobre skomunikowanie z centrum, ale również z Wschodnią Obwodnicą Wrocławia. Wyjazd z osiedla zaplanowano od ulicy Brochowskiej. W pobliżu znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej z kursującą linią autobusową 133. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji PKP Iwiny, zlokalizowanej w odległości 600 metrów od osiedla. Czas dojazdu do centrum Wrocławia to zaledwie 7 minut.

fot. mat. prasowe

Osiedle Liviny - wizualizacja 3

Nowa inwestycja Grupy BY MADE to 87 eleganckich, biało antracytowych domów położonych na dużych działkach – do 500 mkw.


Budowa osiedla Liviny rozpocznie się w I kwartale tego roku. Zakończenie budowy pierwszego etapu domów planowane jest na I kwartał 2023.

Kolejna inwestycja Grupy BY MADE


Kameralne Liviny będą kolejną inwestycją Grupy BY MADE w ostatnim czasie. W Księginicach w toku jest projekt osiedla Hville – domów jednorodzinnych w stylu skandynawskim. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2022. Grupa BY MADE w II kwartale tego roku zamierza też oddać swoją flagową inwestycję we Wrocławiu – apartamenty inwestycyjne Legnica 60C zlokalizowane tuż przy galerii handlowej Magnolia Park, blisko centrum miasta, w Zachodniej Strefie Biznesu.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: