eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Murapol Apartamenty Trzy Stawy

2018-03-13 10:55

Murapol Apartamenty Trzy Stawy

Murapol Apartamenty Trzy Stawy © fot. mat. prasowe

Katowice, zbieg ulic Granicznej i Pułaskiego, pobliskie sąsiedztwo Doliny Trzech Stawów. To właśnie ten adres firma Murapol wybrała na lokalizację swojej najnowszej górnośląskiej inwestycji mieszkaniowej. W ramach Murapol Apartamenty Trzy Stawy powstaną dwa 9-kondygnacyjne budynki, a w nich 243 lokale o powierzchniach od 27 do 62 mkw. Projekt zakłada również powstanie podziemnego garażu z 296 miejscami postojowymi i systemem automatycznego parkowania, a także 73 miejsca na parkingu naziemnym.

Przeczytaj także: Grupa Partner buduje Murawa Park

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy mogą wybierać spośród jedno-, dwu- i trzypokojowych lokali o metrażach od 27 do 62 mkw. Mieszkania z widokiem na pobliskie tereny zielone i stawy zostaną usytuowane w dwóch budynkach, które w harmonijny sposób mają wkomponować się w wyjątkowy charakter Doliny Trzech Stawów. Wszystkie będą posiadać balkony, a w przypadku parteru - przydomowe ogródki.

Projekt osiedla zakłada również powstanie zieleńców, elementów małej architektury oraz placu zabaw. Inwestycja ma być ogrodzona i monitorowana, a dodatkowym zabezpieczeniem będą wideodomofony. W obu budynkach zastosowane zostaną rozwiązania przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Dodatkowo, z myślą o właścicielach ekologicznych pojazdów, na zewnętrznych parkingach zaprojektowano punkty do ładowania samochodów elektrycznych.

Wstępny harmonogram projektu przewiduje rozpoczęcie budowy na początku drugiego kwartału br., zaś przekazanie gotowych lokali nabywcom w ostatnim kwartale 2019 roku.
- Grupa Murapol dotychczas odpowiadała na potrzeby lokalowe klientów z segmentu popularnego, który charakteryzuje się największą chłonnością w sektorze nieruchomości mieszkaniowych. Jednak analizując trendy rynkowe związane ze zmieniającymi się preferencjami nabywców, a będącymi pochodną wzrostu zamożności społeczeństwa, postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o projekty dla bardziej wymagających klientów. Murapol Apartamenty Trzy Stawy, inwestycja klasy premium, jest tego wyrazem – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A. – Obok dodatkowych udogodnień oraz atrakcyjnej architektury, niezaprzeczalnym atutem tej inwestycji jest prestiżowa lokalizacja tuż przy malowniczej Dolinie Trzech Stawów, w samym centrum Katowic – dodaje Nikodem Iskra.

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy to idealna propozycja dla osób ceniących życie w mieście i bezpośredni dostęp do jego pełnej infrastruktury, a zarazem pragnących bliskości natury. W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone, stawy, liczne ścieżki rowerowe, miejsca rekreacji dla całych rodzin. Ulica Graniczna bezpośrednio łączy się z kluczowymi węzłami komunikacyjnymi, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się po mieście i całej aglomeracji, a także łatwy wyjazd w kierunku Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: