eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Pole-Mokotowskie.pl: nowe mieszkania inwestycyjne od Magmillon

Pole-Mokotowskie.pl: nowe mieszkania inwestycyjne od Magmillon

2020-12-04 13:43

Pole-Mokotowskie.pl: nowe mieszkania inwestycyjne od Magmillon

Pole-Mokotowskie.pl - wizualizacja 2 etapu inwestycji © fot. mat. prasowe

W ofercie firmy Magmillon pojawiły się właśnie nowe mieszkania inwestycyjne, które realizowane są w II etapie inwestycji Pole-Mokotowskie.pl. Kupujący mają do wyboru lokale składające się z od 1 do 4 modułów, z których każdy liczy sobie 17 m2.

Przeczytaj także: Modern Space: 402 nowe mikroapartamenty od ROBYG

Jak informuje Magmillon, budynek z nową pulą mieszkań inwestycyjnych usytuowany będzie przy ulicy Stefana Batorego 16 i- podobnie jak etap pierwszy- zlokalizowany jest na Polu Mokotowskim.

W ramach projektu zostanie wykonany kompleksowy remont całego budynku, m.in. elewacji, instalacji oraz powierzchni wspólnych.

W budynku jest 58 lokali i wszystkie mają odrębne księgi wieczyste. Ceny nowych mieszkań zależą od usytuowania w budynku i wynoszą odpowiednio: 8 990 zł/m2 za moduły znajdujące się na najniższej kondygnacji, idealne na kameralne gabinety, 12 990 zł/m2 za lokale wychodzące na ul. Batorego oraz 14 990 zł/m2 za lokale z widokiem na park.

Przekazanie wyremontowanego budynku i lokali planowane jest na III kwartał 2021 r.

Pole-Mokotowskie.pl to koncept inwestycyjny dla osób zainteresowanychinwestowaniem w nieruchomości. Dzięki modułowej formie lokale mogą być dostosowane aranżacyjnie zgodnie z potrzebami użytkowników i przeznaczone na dowolne cele biznesowe. To koncept idealny pod profesjonalne usługi, takie jak np. kancelarie, biura projektowe, szkoły rysunku czy najem krótko- lub długoterminowy.

Lokale, po wykonaniu prac remontowych, będą oddane nabywcom w stanie deweloperskim lub, dzięki współpracy z Leroy Merlin, na życzenie mogą być wykończone “pod klucz”.
Zainteresowanym inwestorom Magmillon oferuje kompleksowe zarządzanie najmem.

fot. mat. prasowe

Pole-Mokotowskie.pl - wizualizacja 2 etapu inwestycji

Oferowane lokale składają się z od 1 do 4 modułów


Atutem inwestycji Pole-Mokotowskie.pl jest ma być lokalizacja - w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum, na granicy Ochoty i Górnego Mokotowa, oraz łatwość dojazdu. W odległości ok. 300 m znajdują się stacja metra oraz przystanki linii autobusowych i tramwajowych.

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: