eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wyspa Spichrzów: powstaje Aura Island

Wyspa Spichrzów: powstaje Aura Island

2009-05-27 11:48

Wyspa Spichrzów: powstaje Aura Island

Aura Island - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Spółka Mill-Yon rozpoczęła przygotowania do przedsprzedaży mieszkań swojej nowej inwestycji. Obiekt Aura Island powstaje na Wyspie Spichrzów w Gdańsku i będzie oferować 368 apartamentów.

Przeczytaj także: Apartamenty Wiślany Brzeg w Ustroniu

Nowa inwestycja o nazwie Aura Island firmy Mill-Yon w Gdańsku na Wyspie Spichrzów obejmować będzie trzy etapy. Pierwszy etap inwestycji to ośmiokondygnacyjny budynek przypominający swoją architekturą trzy spichlerze.

W projekcie znajdą się mieszkania o metrażach od 40 m2 do 130 m2, które będą posiadać balkony/loggie lub tarasy o wielkości do 80 m2. Aura Island zajmuje teren o powierzchni ok. 1 hektara w południowej części wyspy.

Ceny mieszkań wahają się pomiędzy wartością 6.750,00 PLN a 10.900,00 PLN brutto – cena zależna jest od nasłonecznienia, widoku oraz kondygnacji. Mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach zostały wycenione drożej z powodu widoku. Każdy budynek posiadać będzie hale garażowe.

fot. mat. prasowe

Aura Island - wizualizacja

Aura Island - wizualizacja

Na parterze budynków znajdować się będą lokale usługowe, także przeznaczone na sprzedaż. Ceny lokali użytkowych kształtują się na poziomie od 11.700,00 PLN do 13.400,00 PLN brutto w zależności od metrażu oraz usytuowania.

Pozwolenie na budowę inwestycji Aura Island przewidywane jest na lipiec/sierpień 2009 roku, a zakończenie planowanego pierwszego etapu na 24 miesiące od rozpoczęcia budowy. Inwestycja Aura Island jest realizowana przez Mill-Yon Gdańsk Sp. z o.o., która należy do międzynarodowego holdingu The Izrael Land Development Company Limited (ILDC).

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: